All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • 2 for $8.49
    International Delight French Vanilla Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Bucked Up Banana Pineapple Lightly Carbonated Protein Drink, 16 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.50
    $0.22/fl oz
    was $4.00
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Old Jerusalem Gefilte Fish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power Vanilla 26g High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Manischewitz Sweet Whitefish & Pike Jelled Broth, 6 count, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Hazelnut Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Protein 2% Reduced Fat Milk, 52 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Calcium Enriched Whole Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $8.98/gal
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Penne Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Cabot Creamery Colby Jack Premium Natural Cheese, 26 count, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Manischewitz Matzo Ball & Soup Mix, 4.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.33/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Pike'n Whitefish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.28/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Caramel Macchiato Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Vanilla High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid 1% Lowfat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $8.98/gal
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Calcium Enriched 2% Reduced Fat Milk, 0.5 gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Coffee Mate Vanilla Caramel Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free Coconut Crème Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Bucked Up Peach Mango Lightly Carbonated Protein Drink, 16 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.50
    $0.22/fl oz
    was $4.00
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Penne Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Cabot Creamery Vermont Seriously Sharp Cheddar Cheese, 26 count, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Lactose Free String Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Galbani Lactose Free Whole Milk Ricotta Cheese, 15 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 27th