Glacéau Smartwater 9.5 pH + Antioxidant Alkaline Water Beverage, 33.8 fl oz, $3.19Glacéau Smartwater 9.5 pH + Antioxidant Alkaline Water Beverage, 33.8 fl ozSmartwater12 for $16.00Add Glacéau Smartwater 9.5 pH + Antioxidant Alkaline Water Beverage, 33.8 fl oz to Favorites.Add Glacéau Smartwater 9.5 pH + Antioxidant Alkaline Water Beverage, 33.8 fl oz to Favorites.Glacéau Smartwater 9.5 pH + Antioxidant Alkaline Water Beverage, 33.8 fl ozOpen Product Description$3.19$0.09/fl ozWith Price Plus Club CardOffer Valid Week of Sep 27thView DealAdd to List
Poland Spring 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 count, $6.29Poland Spring 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 countPoland Spring3 for $16.00Add Poland Spring 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 count to Favorites.Add Poland Spring 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 count to Favorites.Poland Spring 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 countOpen Product Description$6.29$0.02/fl ozWith Price Plus Club CardOffer Valid Week of Sep 27thView DealAdd to List
Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack, $10.47 avg/eaFreshly Ground Beef, 80/20 Blend, Family Pack, Average Weight 3 lb PackFreshOn Sale! Limit 5 lbsAdd Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack to Favorites.Add Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack to Favorites.Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Family Pack, Average Weight 3 lb PackOpen Product Description$10.47 avg/ea$3.49/lb was $13.47 avg/eaOffer Valid Week of Sep 27thFinal cost based on weightAdd to List
Fresh Lime, each, $0.39Fresh Limes, EachFreshlocked-in price | Limit 10Add Fresh Lime, each to Favorites.Add Fresh Lime, each to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in priceFresh Lime, eachOpen Product Description$0.39 was $0.49Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Lemon, each, $0.49Fresh Lemons, eachFreshlocked-in price | Limit 10Add Fresh Lemon, each to Favorites.Add Fresh Lemon, each to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in priceFresh Lemon, eachOpen Product Description$0.49 was $0.59Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz, $9.99Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl ozBotticelliOn Sale! Limit 4Add Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz to Favorites.Add Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBotticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl ozOpen Product Description$9.99$0.30/fl oz was $13.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Hass Avocado, each, $0.69Fresh Hass Avocadoes, eachFreshOn Sale! Limit 4Add Fresh Hass Avocado, each to Favorites.Add Fresh Hass Avocado, each to Favorites.Fresh Hass Avocado, eachOpen Product Description$0.69 was $1.09Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Green Seedless Grapes, $6.73 avg/eaFresh Seedless Green GrapesFreshOn Sale!Add Fresh Green Seedless Grapes to Favorites.Add Fresh Green Seedless Grapes to Favorites.Fresh Green Seedless GrapesOpen Product Description$6.73 avg/ea$2.99/lb was $7.40 avg/eaOffer Valid Week of Sep 27thFinal cost based on weightAdd to List
Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz, $4.99Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 ozFruitistOn Sale!Add Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz to Favorites.Add Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz to Favorites. Vegan Vegan Non GMO Non GMO Paleo PaleoFruitist Jumbo Blueberries, 9.8 ozOpen Product Description$4.99 was $7.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz, $1.99Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 ozKozy ShackOn Sale! Limit 4Add Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz to Favorites.Add Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 ozOpen Product Description$1.99$0.09/oz was $2.49Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz , $2.49Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz Bowl & BasketOn Sale! Limit 4Add Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz Open Product Description$2.49$2.49/lb was $2.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Blackberries, 6 oz, $2.50Fresh Blackberries, 6 ozFresh2 for $5.00Add Fresh Blackberries, 6 oz to Favorites.Add Fresh Blackberries, 6 oz to Favorites.Fresh Blackberries, 6 ozOpen Product Description$2.50 was $3.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Tree Ripe Peach, $0.75 avg/eaFresh Tree Ripe PeachesFreshOn Sale! Limit 4 lbsAdd Fresh Tree Ripe Peach to Favorites.Add Fresh Tree Ripe Peach to Favorites.Fresh Tree Ripe PeachOpen Product Description$0.75 avg/ea$1.99/lb was $0.97 avg/eaOffer Valid Week of Sep 27thFinal cost based on weightAdd to List
Brawny Tear-a-Square 3-Ply Paper Towels, 4 Double Rolls, 76 Sheets Per Roll, $5.99Brawny Tear-a-Square 3-Ply Paper Towels, 4 Double Rolls, 76 Sheets Per RollBrawnyOn Sale! Limit 4Add Brawny Tear-a-Square 3-Ply Paper Towels, 4 Double Rolls, 76 Sheets Per Roll to Favorites.Add Brawny Tear-a-Square 3-Ply Paper Towels, 4 Double Rolls, 76 Sheets Per Roll to Favorites.Brawny Tear-a-Square 3-Ply Paper Towels, 4 Double Rolls, 76 Sheets Per RollOpen Product Description$5.99$0.02 each was $10.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Ripe Plantain, each, $0.59Fresh Ripe Plantains, eachFreshOn Sale!Add Fresh Ripe Plantain, each to Favorites.Add Fresh Ripe Plantain, each to Favorites.Fresh Ripe Plantain, eachOpen Product Description$0.59 was $0.79Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag, $3.99Wonderful Halos Mandarins, Sweet, Seedless, Easy Peel Mandarin Oranges, 2lb BagWonderfullocked-in price | Limit 4Add Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag to Favorites.Add Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price Vegan Vegan Non GMO Non GMOWonderful Halos Mandarins, 2 lb bagOpen Product Description$3.99 was $4.79Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Glacéau Smartwater Vapor Distilled Water, 33.8 fl oz, $3.19Glacéau Smartwater Vapor Distilled Water, 33.8 fl ozSmartwater12 for $16.00Add Glacéau Smartwater Vapor Distilled Water, 33.8 fl oz to Favorites.Add Glacéau Smartwater Vapor Distilled Water, 33.8 fl oz to Favorites.Glacéau Smartwater Vapor Distilled Water, 33.8 fl ozOpen Product Description$3.19$0.09/fl ozWith Price Plus Club CardOffer Valid Week of Sep 27thView DealAdd to List
Fresh Honeycrisp Apple, $0.72 avg/eaFresh Honeycrisp ApplesFreshOn Sale!Add Fresh Honeycrisp Apple to Favorites.Add Fresh Honeycrisp Apple to Favorites.Fresh Honeycrisp AppleOpen Product Description$0.72 avg/ea$2.29/lb was $0.93 avg/eaOffer Valid Week of Sep 27thFinal cost based on weightAdd to List
Fresh Bartlett Pear, $0.75 avg/eaFresh Bartlett PearsFreshOn Sale!Add Fresh Bartlett Pear to Favorites.Add Fresh Bartlett Pear to Favorites.Fresh Bartlett PearOpen Product Description$0.75 avg/ea$1.49/lb was $1.10 avg/eaOffer Valid Week of Sep 27thFinal cost based on weightAdd to List
Kozy Shack Chocolate Gluten Free Pudding, 22 oz, $1.99Kozy Shack Chocolate Gluten Free Pudding, 22 ozKozy ShackOn Sale! Limit 4Add Kozy Shack Chocolate Gluten Free Pudding, 22 oz to Favorites.Add Kozy Shack Chocolate Gluten Free Pudding, 22 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKozy Shack Chocolate Gluten Free Pudding, 22 ozOpen Product Description$1.99$0.09/oz was $2.49Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count, $3.39Eggland's Best Eggs, Large, 12 countEggland's BestOn Sale!Add Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count to Favorites.Add Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count to Favorites.Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 CountOpen Product Description$3.39$0.28 each was $3.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
MALLOMARS Pure Chocolate Cookies, 8.2 oz, $3.99MALLOMARS Pure Chocolate Cookies, 8.2 ozMallomarsOn Sale!Add MALLOMARS Pure Chocolate Cookies, 8.2 oz to Favorites.Add MALLOMARS Pure Chocolate Cookies, 8.2 oz to Favorites.MALLOMARS Pure Chocolate Cookies, 8.2 ozOpen Product Description$3.99$0.49/oz was $5.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Raspberries, 6 oz, $2.50Fresh Raspberries, 6 ozFresh2 for $5.00Add Fresh Raspberries, 6 oz to Favorites.Add Fresh Raspberries, 6 oz to Favorites.Fresh Raspberries, 6 ozOpen Product Description$2.50 was $3.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz, $4.99Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 ozLittle BitesOn Sale!Add Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz to Favorites.Add Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz to Favorites.Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 ozOpen Product Description$4.99$0.57/oz was $5.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Breakstone's Salted Whipped Butter, 8 oz, $1.99Breakstone's Salted Whipped Butter, 8 ozBreakstone'sOn Sale! Limit 4Add Breakstone's Salted Whipped Butter, 8 oz to Favorites.Add Breakstone's Salted Whipped Butter, 8 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBreakstone's Salted Whipped Butter, 8 ozOpen Product Description$1.99$0.25/oz was $2.55Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Mango, each, $0.99Fresh Mangoes, eachFreshOn Sale!Add Fresh Mango, each to Favorites.Add Fresh Mango, each to Favorites.Fresh Mango, eachOpen Product Description$0.99 was $1.50Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz, $2.99Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 ozThomas'On Sale!Add Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz to Favorites.Add Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherThomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 ozOpen Product Description$2.99$0.23/oz was $5.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet, $8.99/lbFresh Faroe Island Salmon FilletFreshOn Sale! Limit 4 lbsAdd Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet to Favorites.Add Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet to Favorites. Ketogenic Keto Friendly Paleo PaleoFarm Raised Fresh Faroe Island Salmon FilletOpen Product Description$8.99/lb$8.99/lb was $10.99/lbOffer Valid Week of Sep 27thFinal cost based on weightAdd to List
Breakstone's All Natural Sour Cream, 16 oz, $1.99Breakstone's All Natural Sour Cream, 16 ozBreakstone'sOn Sale! Limit 4Add Breakstone's All Natural Sour Cream, 16 oz to Favorites.Add Breakstone's All Natural Sour Cream, 16 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBreakstone's All Natural Sour Cream, 16 ozOpen Product Description$1.99$0.12/oz was $2.89Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Fresh Plum Tomato, $0.37 avg/eaFresh Plum TomatoesFreshlocked-in price | Limit 4 lbsAdd Fresh Plum Tomato to Favorites.Add Fresh Plum Tomato to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in priceFresh Plum TomatoOpen Product Description$0.37 avg/ea$0.99/lb was $0.52 avg/eaOffer Valid Week of Sep 27thFinal cost based on weightAdd to List