Filter Results

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 Pack Apple Strudel Sticks

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
  • 10 Pack Apple Strudel Sticks

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
  • 10 Pack Apple Strudel Sticks

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
  • On Sale!
    2 Pack Cinnamon Chip Scone

    Open Product Description
    $3.49
    $0.58/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    2 Pack Cranberry Orange Scone

    Open Product Description
    $3.49
    $0.58/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    2 Pack Cranberry Orange Scone

    Open Product Description
    $3.49
    $0.58/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    2 Pack Cranberry Orange Scone

    Open Product Description
    $3.49
    $0.58/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 Pack Apple Turnovers

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • 4 Pack Hand Held Cherry Lattice Pies

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
  • 4 Pack Pumpkin Roll

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • 4 Pack Pumpkin Roll

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • 4 Pack Pumpkin Roll

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • 4Pk Cinnamon Rolls With Cream Cheese Icing.

    Open Product Description
    $8.99
    $0.43/oz
  • 6 Pack Apple Cider Cake Donuts

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Apple Pie, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Pecan Pie, 3.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Pecan Pie, 3.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Pecan Pie, 3.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Variety Sampler Cheesecake, 40 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $0.42/oz
  • Cinnamon Burst Loaf Cake, 17 oz, 7 in

    Open Product Description
    $5.99
  • Coconut Custard Pie, 22 oz, 8 in

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
  • CT Bakery Mini Caramel Custard Filled Donuts, 9 count, 14.92 oz
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Fresh Bake Shop Pumpkin Raisin Nut Bread, 15 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Fresh Bake Shop Pumpkin Raisin Nut Bread, 15 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Fresh Bake Shop Pumpkin Raisin Nut Bread, 15 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Hill & Valley Premium Bakery Oatmeal Raisin Cookies, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.60/oz
  • Maple Donuts Assorted Donuts, 12 count, 21 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
  • Maple Donuts Glazed Donuts, 12 count, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.17/oz
  • Pride Gourmet Bakers Dulce De Leche Milk Caramel Filled Ring Cake, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Pumpkin Pie, 22 oz, 8 in

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
  • Store Baked Gourmet Variety Pack Cookies, 12 ct, 15 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Store Baked Gourmet White Macadamia Nut Cookies, 12 ct, 15 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Store Baked Pumpkin Muffins, 6 ct, 15 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • Store Baked Pumpkin Raisin Nut Bread (Seasonal), 15 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/oz
  • Vanilla Pudding Cake, 18 oz, 6 in

    Open Product Description
    $4.99
  • Vanilla Pudding Cake, 18 oz, 6 in

    Open Product Description
    $4.99
  • Vanilla Pudding Cake, 18 oz, 6 in

    Open Product Description
    $4.99
Can't find what you're looking for?