Filter Results

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Calandra's Italian & French Bakery Old World Bastone Bread, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Fresh Bake Shop Assorted Rye Bread, 16 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Fresh Bake Shop Bread - Russian Rye,

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Bake Shop Italian Bread, 8 oz

    Open Product Description
    $1.00
    $0.13/oz
  • Fresh Bake Shop Pumpkin Raisin Nut Bread, 15 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • On Sale!
    Fresh Baked Garlic Ciabatta Bread

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $0.31/oz
    was $5.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Panera Bread Sourdough Bread, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Store Baked Artisan Sour Dough Bread, 20 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $4.99/lb
  • Store Baked Garlic Bread, 16 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • Store Baked Hot Stuff Italian Bread, 16 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
  • Store Baked Hot Stuff Multigrain Bread, 16 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
  • Store Baked Marble Rye Bread, 16 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Store Baked New York Rye Bread, 18 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.33/oz
  • Store Baked Onion Rye Bread, 16 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Store Baked Original Buttermilk Biscuits, 6 pack, 12 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Store Baked Rounded Pumpernickel, 32 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Store Baked Sliced Banana Nut Bread, 15 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Store Baked Sourdough Bread, 24 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
  • Store Baked Sourdough Bread, Half Loaf, 12 oz

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
  • Store Baked Sweet Potato Bread, 16 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
Can't find what you're looking for?