All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Arrowhead Mills Puffed Corn Cereal, 6 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    IQBar Peanut Butter Chip Bar, 1.6 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.69
    $1.06/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $3.50/lb
    was $14.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Red Lentil Spaghetti Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Black Beans, Frijoles Negros, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Palmini Hearts of Palm Angel Hair, 12 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.64
    $0.30/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Wheat Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Seapoint Farms Organic Edamame Spaghetti Pasta, 7.05 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $3.79
    $0.54/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 1.42 oz, 5 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.42/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sea Salt Popcorn, 4.8 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Red Lentil Rotini Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cento Low Sodium Organic Ceci Beans Chick Peas, 15.5 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $0.15/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Roman Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Pink Beans, 16 oz
    High Fiber
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Food for Life Ezekiel 4:9 Golden Flax Sprouted Crunchy Cereal, 16 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.19
    $0.51/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Oats & Honey Granola, 11 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Special K Vanilla and Almond Granola, Protein Granola, 11 oz Bag
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Joyride Uncommon Candy Sour Watermelon Wedges Soft & Chewy Gummies, 3.5 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Potato Bread, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Nickelodeon Paw Patrol Cotton Candy Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Streit's Whole Wheat Matzo- Lightly Salted, 11 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.34/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th