Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Seafood Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  •  The Blue Buffalo Co. Blue Wilderness Paté Natural Food for Cats Variety Pack, 3.0 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $20.79
    $1.73 each
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Beef Gourmet Cat Food, 2 oz, 2 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Chicken Gourmet Cat Food, 2 oz, 2 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy with Sustainable Tuna Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.57/oz
  • Fancy Feast Gourmet Naturals Natural Ocean Whitefish Recipe Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Friskies Paté Favorites Seafood & Chicken Cat Food, 5.5 oz, 40 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $32.99
    $2.40/lb
    was $35.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Pate with Turkey Gourmet Cat Food, 2 oz, 2 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Friskies Seafood Paté Favorites Cat food, 5.5 oz, 32 Count

    Open Product Description
    $27.99
    $2.54/lb
  • Purina Fancy Feast Paté Natural White Meat Chicken Recipe Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
  • Temptations Tasty Chicken Paté in Gravy Food for Adult Cats 1+, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.34/oz
  • Sheba Perfect Portions Seafood Paté Premium Cat Food Variety Pack, 1.32 oz, 48 count

    Open Product Description
    $32.99
    $0.52/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Chicken & Beef Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $5.33/lb
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Poultry & Beef Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $0.33/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Seafood Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $5.33 each
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Friskies Paté Cat Food, 5.5 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $20.99
    $0.16/oz
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Paté in Natural Juices Seafood Premium Cat Food Variety Pack, 1.32 oz, 24 count

    Open Product Description
    $17.19
    $8.68/lb
  • 9Lives Pate Seafood Platter Cat Food, 5.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.39
    $0.15/oz
  • 9Lives Pate with Real Chicken & Tuna Cat Food, 5.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.39
    $0.15/oz
  • Sheba Perfect Portions Soft Paté Premium Kitten Food Variety Pack, 1.32 oz, 24 count

    Open Product Description
    $17.19
    $0.54/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Beef Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chopped Grill Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Primavera Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Turkey & Giblets Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mariner's Catch Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portions Paté in Natural Juices Delicate Salmon Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75 each