Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Tyson Mini Dino Nuggets, 5.3 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
  • Tyson Popcorn Chicken Bites Cup, 5.3 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
  • Kidfresh Chicken Meatballs, 8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Kidfresh White Meat Chicken Nuggets, 7.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.88/oz
  • Kidfresh Chicken Meatballs, 16.45 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.61/oz
  • Kıdfresh White Meat Chicken Sticks, 16.4 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.61/oz
  • Tyson Grilled Boneless Chicken Bites Cup, 5.2 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
  • Applegate Naturals Chicken Nuggets, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.49
    $0.84/oz
  • Applegate Organics Organic Chicken Strips, 8 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $8.99
    $1.12/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Spicy Chicken Breast Bites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 2.5 lbs

    Open Product Description
    $7.99
    $3.20/lb
  • Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Fries, 26.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.41/oz
  • Tyson Any’tizers Frozen Buffalo Style Hot Wings Bone-in Wings, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • Empire Kosher Roasting Chicken, Frozen, 6 pound

    Open Product Description
    $23.94 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Roasted Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kid Cuisine All Star Nuggets Meal, 8.8 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.28/oz
    was $2.74
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Lemon Pepper Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Yummy Dino Buddies The Original Dinosaur-Shaped Chicken Breast Nuggets, 56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.39
    $0.29/oz
  • Banquet Chicken Breast Patties, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $0.26/oz
  • Tyson Dino Nuggets Family Pack, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $0.23/oz
  • On Sale!
    Perdue Chicken Tenders, 29 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.24
    $0.18/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Panko Chicken Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.24
    $2.90/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Meal Mart Chick'n Zingers Spicy Batter Fried Chicken Wings, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.41/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Chicken Breast Strips
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Earth's Best Chicken Nuggets for Kids Value Bag, 16 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.79
    $0.74/oz
  • Caulipower Lightly Breaded Chicken Tenders, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.39
    $0.81/oz
  • Tyson Chicken Wing Sections, 10 lb. (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $28.99
    $0.18/oz
  • Tyson Any'tizers Frozen Sweet BBQ Flavored Boneless Chicken Bites, 1.5 lb Bag
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Tyson Southern Style Breaded Chicken Breast Tenderloins, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.99
    $0.44/oz
  • Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 4 lbs

    Open Product Description
    $9.99
    $2.50/lb
  • On Sale!
    Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Yummy Chicken Breast Whole Grain Fries, 21 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Yummy Dino Buddies Whole Grain Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz