Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fresh Step Clean Care Crystals Litter, 8 lb

    Open Product Description
    $29.99
    $0.23/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Tidy Cats LightWeight with Glade Tough Odor Solutions Clean Blossoms Clumping Litter, 17 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $26.99
    $1.59/lb
    was $28.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cat's Pride Baking Soda Unscented Clumping Clay Cat Litter, 10-lb jug
    Sponsored

    Open Product Description
    $8.49
    $0.85/lb
  • On Sale! Limit 4
    Cat's Pride MAX POWER Total Odor Control Scented Multi-Cat Clumping Litter, 15 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.99
    $0.67/lb
    was $11.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cat's Pride Unscented Total Odor Control Multi-Cat Clumping Litter Value Size, 24 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $0.62/lb
  • On Sale! Limit 4
    Cat's Pride Ultraclean Low Tracking Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 15 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.99
    $0.67/lb
    was $11.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Tidy Cats 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 14 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/lb
    was $10.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    World's Best Cat Litter Low Tracking & Dust Control Multiple Cat Unscented Cat Litter, 15 lb

    Open Product Description
    $18.79
    $1.25/lb
    was $20.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    World's Best Cat Litter Multiple Cat Unscented Cat Litter, 15 lb

    Open Product Description
    $18.79
    $1.25/lb
    was $20.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Arm & Hammer Clump & Seal Slide Multi-Cat Easy Clean-Up Clumping Litter, 28 lbs

    Open Product Description
    $23.79
    $0.85/lb
  • Cat's Pride Fresh Scent Total Odor Control Ultra Micro Crystals Non-Clumping Litter, 5 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.19
    $2.84/lb
  • On Sale! Limit 4
    Purina Tidy Cats 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.04/oz
    was $21.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Purina Tidy Cats Multi-Cat Clumping Litter with Glade Clear Springs, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.57/lb
    was $21.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    World's Best Cat Litter Comfort Care Unscented Cat Litter, 15 lb

    Open Product Description
    $18.79
    $1.25/lb
    was $20.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Arm & Hammer Double Duty Scented Clumping Litter, 40 lbs

    Open Product Description
    $20.49
    $0.51/lb
  • Cat's Pride Unscented Total Odor Control Multi-Cat Clumping Litter, 15 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $11.39
    $0.76/lb
  • Arm & Hammer Multi-Cat Superior Odor Control Clumping Litter Largest Size, 40 lbs

    Open Product Description
    $20.49
    $0.51/lb
  • Scoop Away Multi-Cat Meadow Fresh Scent Clumping Cat Litter Value Size, 9.5 lb, 4 count

    Open Product Description
    $19.49
    $0.51/lb
  • locked-in price
    Purina Tidy Cats Non-Clumping Clay Litter for Multiple Cats, 10 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/lb
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Step Non-Clumping Premium Clay Litter, 35 lb

    Open Product Description
    $17.79
    $0.51/lb
  • Purina Tidy Cats Tidy Feet Low Tracking Clean Linen Scent Multi-Cat Clumping Litter, 20 lb

    Open Product Description
    $18.19
    $0.91/lb
  • Arm & Hammer Clump & Seal Cloud Control Multi-Cat Clumping Litter, 19 lbs

    Open Product Description
    $16.79
    $0.88/lb
  • Arm & Hammer Clump & Seal Slide Multi-Cat Easy Clean-Up Clumping Litter, 19 lbs

    Open Product Description
    $16.79
    $0.88 each
  • Cat's Pride Unscented Health Monitor Ultra Micro Crystals Non-Clumping Litter, 5 lb

    Open Product Description
    $15.99
    $3.20/lb
  • Fresh Step Extreme Clump Multi-Cat Clumping Litter, 22 lb

    Open Product Description
    $15.99
    $0.73/lb
  • Fresh Step Odor Shield Multi-Cat Clumping Litter, 22 lb

    Open Product Description
    $15.99
    $0.73/lb
  • Fresh Step Simply Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 22 lb

    Open Product Description
    $15.99
    $0.73/lb
  • ShopRite Fresh Scent Hard Clumping Scoopable Cat Litter, 40 lb

    Open Product Description
    $17.59
    $0.44/lb
  • Dr. Elsey's Ultra Multi-Cat Strength Scoopable Litter, 20 lb

    Open Product Description
    $15.39
    $0.77/lb
  • locked-in price
    Purina Tidy Cats LightWeight 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 8.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $15.29
    $0.11/oz
    was $18.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Tidy Cats LightWeight Free & Clean Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 8.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $15.29
    $0.11/oz
    was $18.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Tidy Cats LightWeight with Glade Clean Blossoms Multi-Cat Clumping Litter, 8.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $15.29
    $0.11/oz
    was $18.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Arm & Hammer HardBall Lightweight Perfected Multi - Cat Clumping Litter, 7 lbs

    Open Product Description
    $15.99
    $2.28/lb
  • Cat's Pride Scented Total Odor Control Multi-Cat Clumping Litter Value Size, 24 lb

    Open Product Description
    $14.99
    $0.62/lb