Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.49
    $1.92/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.49
    $1.92/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.49
    $1.92/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER American Style Milk Chocolate Candy Bar with Peanut Butter & Kataifi Gift Bag, 4.2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.62/oz
  • RUSSELL STOVER American Style Milk Chocolate Candy Bar with Peanut Butter & Kataifi Gift Bag, 4.2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.62/oz
  • RUSSELL STOVER American Style Milk Chocolate Candy Bar with Peanut Butter & Kataifi Gift Bag, 4.2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.62/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • On Sale!
    Lindt Lindor White Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.34
    $0.67/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • BeeMax Dubai Style Chocolate Cones, 4.24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $1.88/oz
  • 2 for $9.00
    Ferrero Rocher White Hazelnut Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $1.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 18 count, 7.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $19.49
    $2.53/oz
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 18 count, 7.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $19.49
    $2.53/oz
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 18 count, 7.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $19.49
    $2.53/oz
  • RUSSELL STOVER Dubai Style Pistachio & Kataifi in Milk Chocolate Candy Bar, 1.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.72/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.79/oz
  • Bowl & Basket Specialty Caramel Sea Salt 54% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $1.01/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Classic Recipe Whole Hazelnuts Milk Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $6.49/5.3oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Sea Salt Almond, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Tony's Chocolonely 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.94/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Dark Chocolate Almond Butter Cups, 2 count, 1.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $1.64/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 9 count, 3.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $9.99
    $2.63/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Crunchy Sea Salt Caramel Cookie Milk Chocolate, 5.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.54/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt 60% Cacao, 4.1 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • GHIRARDELLI Milk Chocolate Sea Salt Caramel Chocolate Squares, 5.3 OZ Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Whitman's Milk Chocolate S'Mores, 10 count, 7.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.99
    $0.96/oz
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.94/oz
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.94/oz
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.94/oz
  • SkinnyDipped Dark Chocolate Cocoa Almonds, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.89
    $1.68/oz
  • BeeMax Cheese Cake Chocolate, 7.05 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $19.99
    $2.84/oz
  • 2 for $9.00
    Ferrero Rocher Assorted Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $1.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lindt Lindor Milk Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.34
    $0.67/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 10.6 oz

    Open Product Description
    $17.49
    $1.65/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Dark Chocolate Assortment, 11.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.33/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 12.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.20/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz