Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • M&M's Peanut Chocolate Candies, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.55/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.55/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.55/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.49
    $1.92/oz
  • RUSSELL STOVER Dubai Style Pistachio & Kataifi in Milk Chocolate Candy Bar, 1.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.72/oz
  • RUSSELL STOVER Dubai Style Pistachio & Kataifi in Milk Chocolate Candy Bar, 1.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.72/oz
  • RUSSELL STOVER Dubai Style Pistachio & Kataifi in Milk Chocolate Candy Bar, 1.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.72/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Kisses Milk Chocolate, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.59/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate with Almonds XL, 16 count, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Storck Werther's Original Sugar Free Caramel Hard Candies, 2.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • 2 for $10.00
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lindt Lindor White Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.34
    $0.67/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • BeeMax Dubai Style Chocolate Cones, 4.24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $1.88/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Salted Caramel Creme Milk Chocolate Bars Snack Size, 8.4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.77/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wrigley's Extra Peppermint Sugar Free Gum Value Pack!, 15 count, 8 pack
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.77/oz
  • Reese's Milk Chocolate with Peanut Butter & Caramel Cup Snack Size, 9.9 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • 2 for $9.00
    Ferrero Rocher White Hazelnut Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $1.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 18 count, 7.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $19.49
    $2.53/oz
  • Reese's Fast Break Chocolate Candy, Peanut Butter & Nougat Bar King Size, 3.5 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $0.94/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Confetteria Raffaello Almond Coconut Treat, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Pez Candy & Dispenser, .58 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $4.29/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 9.44 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.79/oz
  • Ghirardelli Chocolate Premium Milk Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz