Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $0.90/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $0.90/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $0.90/oz
  • Vegan Rob's Sorghum Cauliflower Puffs, 3.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.69
    $1.05/oz
  • On Sale!
    Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Baked Rice and Corn Puffs, 1/2 oz, 24 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $1.08/oz
  • Like Air Classic Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • 3 for $8.00
    Cheetos Baked Cheese Flavored Snacks Crunchy Cheese Flavored 7 5/8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.52/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Crunchy Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Crunchy Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Crunchy Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Like Air White Cheddar Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • Pirate's Booty Smart Puffs Cosmic White Cheddar Corn Puffs, 4.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.66/oz
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Cheddar Jalapeno Flavored 8 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siete Chile Lime Grain Free Puff Snacks, 4 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.59
    $1.15/oz
  • Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Crunchy Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 8 1/2 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chester's Puffed Corn Snacks Cheese Flavored 4 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Pirate's Booty Cheddar Blast! Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
  • Like Air Cinnamon Bun Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • Wise Cheez Doodles Baked Puffs Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 2.5 oz

    Open Product Description
    $2.25
    $0.90/oz
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Grab & Go Popcorn & Puffs, 18 count, 10.8 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $1.11/oz
  • On Sale!
    Cheetos Cheese Flavored Snacks Variety Pack, 17 1/4 Oz X 18
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.64/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Creamy & Mellow White Cheddar Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Tangy & Zesty Tomato Basil Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 7/8 Oz, 8 Count
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.99
    $1.00/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siete Churro Strips Grain Free Cinnamon Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 15 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Funyuns Onion Flavored Rings Original 8 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th