Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 7.33 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.44/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Reduced Fat Potato Crisps, 4.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.49/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chex Mix Bold Party Blend Savory Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • 3 for $6.00
    Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Parmesan Garlic & Herb 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.44/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    PopCorners Popped-Corn Snacks White Cheddar Flavored 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Multigrain 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.19
    $0.44/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.51/oz
  • On Sale!
    Tortiyahs! Cantina Style Superior Dipping Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.79
    $0.44/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Good Crisp Company Sea Salt & Vinegar Potato Crisps, 5.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.80/oz
  • 3 for $8.00
    PopCorners Popped-Corn Snacks Sea Salt 7 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Thins Sea Salt 6 3/4 Oz
    Plant Based
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.19
    $0.47/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $0.90/oz
  • Sensible Portions Garden Veggie Straws Sea Salt Vegetable and Potato Snack, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Cedar's Garlic Pita Chips, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.29
    $0.72/oz
  • Santitas Tortilla Chips White Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
  • Garden of Eatin' Organic Blue Chips with Sea Salt Corn Tortilla Chips, 20 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.32/oz
  • Goya Original Plantain Strips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.39
    $0.53/oz
  • 3 for $6.00
    Pringles Salt & Vinegar Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th