Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 3 for $6.00
    Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Reduced Fat Potato Crisps, 4.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.49/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pringles Party Stack Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 7.1 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.49/oz
  • 3 for $6.00
    Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Ranch Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.51/oz
  • The Good Crisp Company Sea Salt & Vinegar Potato Crisps, 5.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.80/oz
  • 3 for $6.00
    Pringles Salt & Vinegar Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cape Cod 40% Less Fat Original Kettle Cooked Potato Chips Party Size, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
  • Utz Ripples Sour Cream & Onion Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • On Sale!
    Boulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 5.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cape Cod Waves Kettle Cooked 40% Reduced Fat Sea Salt Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.76/oz
  • On Sale!
    Lay's Poppables Potato Snacks Sea Salt 5 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Dill Pickle Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Honey Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Lightly Salted Potato Chips Original 7 1/2 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Utz No Salt Added Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • 2 for $6.00
    Wise Ridgies Original Ridged Potato Chips, 7.875 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Munchos Potato Crisps 4 1/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $1.02/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Jalapeno Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th