Pick the right wings for game day or a quick dinner. Fresh bone-in wings and wingettes, air-fryer-ready and frozen options save prep time, and pre-seasoned flavors like buffalo, honey BBQ, and lemon pepper come ready to heat and serve.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Perdue Chicken Wings Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.76 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Cut Up Chicken, 8 count
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • David Elliot Chicken Wings, 1 pound

    Open Product Description
    $6.49/lb
    $6.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Cut Chicken Wings
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Fresh Fryer Chicken Wings, Bone In, 2 lb Pack

    Open Product Description
    $6.58 avg/ea
    $3.29/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Chicken Wingettes
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.98 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Lemon Pepper Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Fresh Chicken Wings Value Size
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $13.48 avg/ea
    $2.79/lb
    was $19.27 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Roasted Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Ready To Cook, Seasoned Chicken Wings, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.94 avg/ea
    $3.29/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Wings
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.04 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Hot 'N Spicy Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Foster Farms Take Out Classic Buffalo Crispy Chicken Wings, Frozen - 16 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Meal Mart Chick'n Zingers Spicy Batter Fried Chicken Wings, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.41/oz
  • Oasis Halal Chicken Wings, Family Pack, 2.8 pound

    Open Product Description
    $12.01 avg/ea
    $4.29/lb
    Final cost based on weight
  • Tyson Any'tizers Honey BBQ Bone-In Chicken Wings, 22 oz. (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $7.96/lb
  • Tyson Any’tizers Frozen Buffalo Style Hot Wings Bone-in Wings, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 10 lbs

    Open Product Description
    $22.99
    $2.30/lb
  • KJ Poultry Chicken Hot Buffalo WIngs

    Open Product Description
    $17.39
    $0.54/oz
  • KJ Poultry Chicken Mild WIngs

    Open Product Description
    $17.39
    $0.54/oz
  • Tyson Any'tizers Frozen Buffalo Style Hot Wings Family Pack, 2.5 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $0.37/oz
  • Bell & Evans Cut Chicken Wings Family Pack!, 2.5 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $5.20/lb
  • Foster Farms Honey BBQ Chicken Wings, Frozen - 22 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.59/oz
  • Foster Farms Take Out Sweet Chipotle Crispy Chicken Wings, Frozen - 64 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Meal Mart Honey Barbeque Chicken Wings, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.41/oz
  • Meal Mart Mild Buffalo Style Chicken Wings, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.41/oz
  • Meal Mart Hot Buffalo Style Chicken Wings, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.41/oz
  • Perdue Tender n Tasty Whole Chicken Wings, 1 pound

    Open Product Description
    $3.29/lb
    $3.29/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Wings
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.37 avg/ea
    $4.29/lb
    Final cost based on weight