Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Kosher Chicken Breast Thin Sliced, 1 pound

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Skinless, Thin Sliced, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.97 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Kidfresh White Meat Chicken Nuggets, 16.35 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.61/oz
  • Kıdfresh White Meat Chicken Sticks, 16.4 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.61/oz
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Boneless & Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Chicken Leg Quarters, Bone In, Average Weight 1.75 lb Pack

    Open Product Description
    $3.48 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Boneless & Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $7.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Chicken Wings Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.76 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Aaron's Whole Roasters, 1 pound

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Rotisserie Chicken
    Kosher

    Open Product Description
    $15.10 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Cut Up Chicken, 8 count
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Aaron's Turkey - Hen, 1 pound

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • David Elliot Chicken Wings, 1 pound

    Open Product Description
    $6.49/lb
    $6.49/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.11 avg/ea
    $3.49/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Chicken Drumsticks
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.98 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Boneless & Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.49 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Organic Chicken Thighs
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79 avg/ea
    $5.79/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Cut Chicken Wings
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Breast Tenderloins Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.17 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Oven Stuffer Whole Roaster

    Open Product Description
    $15.31 avg/ea
    $1.89/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Whole Young Chicken

    Open Product Description
    $10.21 avg/ea
    $1.89/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.76 avg/ea
    $3.79/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.63 avg/ea
    $1.59/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Glatt Kosher Chicken Tenders, 1 pound

    Open Product Description
    $10.49/lb
    $10.49/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Chicken Kabobs, 1 each

    Open Product Description
    $5.99
  • PERDUE® RESERVE™ Whole Young Chicken (3.75 lbs)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49
    $8.49/60oz
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.79 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight