All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee White Whole Grain Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Whole Milk Low Moisture String Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks French Onion Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Firehook Multigrain Flax Organic Artisan Baked Crackers, 8 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Blueberry Almond Protein Breakfast Bars, 1.76 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Variety Pack, 18 Oz, 18 Count
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Traditional Yellow Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $12.99
    Kind Healthy Grains Peanut Butter Clusters Granola, 17 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Raspberry Clusters with Chia Seeds Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Jimmy Dean Delights English Muffin Breakfast Sandwiches with Turkey Sausage, Egg White, and Cheese,
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $14.99
    $0.24/oz
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Banana Nut Peak Oatmeal, 2.65 oz, 4 count
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.52/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pop Secret Extra Butter Microwave Premium Popcorn Family Size, 3.2 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.49
    $0.14/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Dark Chocolate Clusters Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Smartfood Flavored Popcorn White Cheddar 9 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.59/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies the Original 100% Whole Wheat English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Vanilla Almond Crisp Granola, 5g Protein, Fiber, 12  oz Bag
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Path Organic Baker's Blend Flour, 32 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Hint of Lime Flavored 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.00
    Belvita Oats & Chocolate Soft Baked Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.89
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    MASECA Tamal Instant Corn Masa Flour 4 Lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.02/lb
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Penne Brown Rice Pasta, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?