All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Hass Avocado, each

    Open Product Description
    $0.69
    was $1.09
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack

    Open Product Description
    $10.47 avg/ea
    $3.49/lb
    was $13.47 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 10
    Fresh Lemon, each
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.49
    was $0.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $16.00
    Poland Spring 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 count

    Open Product Description
    $6.29
    $0.02/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fresh Green Seedless Grapes

    Open Product Description
    $6.73 avg/ea
    $2.99/lb
    was $7.40 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 10
    Fresh Lime, each
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.39
    was $0.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 12 for $16.00
    Glacéau Smartwater Vapor Distilled Water, 33.8 fl oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.09/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag
    locked-in price
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28 each
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99 avg/ea
    $3.99/lb
    was $6.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Fresh Plum Tomato
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.37 avg/ea
    $0.99/lb
    was $0.52 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Café Bustelo Espresso Ground Coffee, 10 oz
    Vegan
    Keto Friendly
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $2.28/lb
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Breakstone's Salted Whipped Butter, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.55
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 12 for $16.00
    Glacéau Smartwater 9.5 pH + Antioxidant Alkaline Water Beverage, 33.8 fl oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.09/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Fresh Tree Ripe Peach

    Open Product Description
    $0.75 avg/ea
    $1.99/lb
    was $0.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Kraft Original Flavor Macaroni & Cheese Sauce Mix, 7.25 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.14/oz
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Brawny Tear-a-Square 3-Ply Paper Towels, 4 Double Rolls, 76 Sheets Per Roll

    Open Product Description
    $5.79
    $0.02 each
    was $10.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fresh Honeycrisp Apple

    Open Product Description
    $0.72 avg/ea
    $2.29/lb
    was $0.93 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Premium Hickory Smoked Thick Cut Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Dr Pepper Diet Soda, 6 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.79
    $0.08/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Creamy Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?