All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • On Sale!
    Enjoy Life Dark 69% Cacao Morsels, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $9.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Against the Grain Original Crust Three Cheese Pizza, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.49
    $0.52/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Salty Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Penne Brown Rice Pasta, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Fettuccine Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Spaghetti Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Tuttorosso Basil, Garlic & Oregano Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.36
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholly Wholesome Wholly Gluten Free Pizza Dough, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Mushroom Risotto Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Cheese Alternative Shaved Parmesan, 5.29 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.75/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Oat Extra Creamy Oatmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kevin's Natural Foods Butter Chicken Family Size, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $0.36/oz
    was $14.60
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rigatoni Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    True Lime Powder, 32 count, .90 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $3.29/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Bucatini No. 15 Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Fettuccine No. 6 Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Classic Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Vegan Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Katz Gluten Free Cherry Pie, 11.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Dairy Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.56/oz
    was $8.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Katz Gluten-Free Apple Pie, 11.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.56/oz
    was $8.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $19.99
    Perfect Bar Dark Chocolate Chip Peanut Butter with Sea Salt Protein Bar, 2.3 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.39
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $19.99
    Perfect Bar Peanut Butter the Original Refrigerated Protein Bar, 2.5 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.39
    $0.84/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dairy Free Semi Sweet Mega Chunks, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $9.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Semi Sweet Mini Chips, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $9.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?