Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Cape Cod Dark Russet Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Cape Cod Dark Russet Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Cape Cod Dark Russet Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Ranch Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Ranch Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Ranch Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Ripples Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Good Health Avocado Oil Sea Salted Kettle Style Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Honey Mustard Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Honey Mustard Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Honey Mustard Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Lightly Salted Potato Chips Original 7 1/2 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pringles Party Stack Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 7.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.39
    $0.48/oz
  • 2 for $6.00
    Wise Ridgies Original Ridged Potato Chips, 7.875 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Deep River Snacks Mesquite BBQ Flavored Kettle Cooked Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.82/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Deep River Snacks Mesquite BBQ Flavored Kettle Cooked Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.82/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Deep River Snacks Mesquite BBQ Flavored Kettle Cooked Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.82/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Honey BBQ Flavored Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Honey Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket New Orleans Style Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • 3 for $9.00
    Herr's Sour Cream & French Onion Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Hickory BBQ Flavored 7 1/2 Oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Ruffles Baked Potato Crisps Cheddar & Sour Cream Flavored 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Good Crisp Company Classic Original Potato Crisps, 5.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $0.84/oz
  • Cape Cod Original Lightly Salted Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • Cape Cod Original Lightly Salted Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • Cape Cod Original Lightly Salted Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • On Sale!
    HERR'S Baked! Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    HERR'S Barbecue Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Sea Salt & Vinegar, 6 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Utz Ripples Fried Dill Pickle Flavored Potato Chips, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.21/oz
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Lightly Salted Low Sodium Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Original Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Wise Ridgies Cheddar & Sour Cream Flavored Ridged Potato Chips, 7.875 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Munchos Potato Crisps 4 1/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.39
    $0.50/oz
  • Hal's New York Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.56/oz
Can't find what you're looking for?