Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Ferrero Minis Assorted Candy, 9.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, .49 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.91/oz
  • 2 for $10.00
    Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Sharing Size, 10.05 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Sharing Size, 10.05 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Sharing Size, 10.05 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Milk Chocolate, 1.55 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • BeeMax Angel Hair Style Chocolate, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $12.99
    $2.00/oz
  • BeeMax Angel Hair Style Chocolate, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $12.99
    $2.00/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar, XL, 4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate Family Pack, 15.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.49
    $0.72/oz
  • York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties Family Pack, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $11.49
    $0.75/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds Bars Full Size, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.89
    $1.14/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Bars Snack Size, .45 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.99/oz
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels Family Size!, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.60/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Caramel Full Size, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.89
    $1.18/oz
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate Bar, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.89
    $1.14/oz
  • Andes Indulgence Creme De Menthe Candies Family Size, 14 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $7.69
    $0.55/oz
  • Hershey's Nuggets Mildly Sweet Special Dark Chocolate Share Pack, 8.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.81/oz
  • Atkins Endulge Creamy Peanut Butter Filling Candies, 1 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.40/oz
  • 2 for $10.00
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Butterfinger Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery Bar Fun Size, 10.2 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Pumpkins Candy, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Miniature Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Candy Share Pack, 9.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.73/oz
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.43/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?