Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • On Sale!
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.29
    $0.56/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.29
    $0.56/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.29
    $0.56/oz
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Honey Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Jackson's Only with Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.45/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.45/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.45/oz
  • Utz Original Potato Chips Family Size, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Utz No Salt Added Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.48/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.48/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.48/oz
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Original Potato Chips, 8.0 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Chick-fil-A Sauce Flavored Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • On Sale!
    Boulder Canyon Olive Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 6.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.69/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.48/oz
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Jackson's Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Sweet & Spicy Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Utz Salt'n Vinegar Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • On Sale!
    Lay's Baked Potato Crisps Barbecue 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Munchos Potato Crisps 4 1/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Utz Barbeque Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Dill Pickle 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Chick-fil-A Original Flavor Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • On Sale!
    Utz Ripples Original Potato Chips Party Size!, 12.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Utz Ripples Original Potato Chips Party Size!, 12.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Utz Ripples Original Potato Chips Party Size!, 12.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Utz Ripples Barbeque Flavored Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • On Sale!
    Boulder Canyon Thin & Crispy Classic Sea Salt Potato Chips, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.75/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    The Good Crisp Company Sea Salt & Vinegar Potato Crisps, 5.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.62/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Utz Kettle Classics "The Crab Chip" with Chesapeake Bay Crab Seasoning Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Herr's Creamy Dill Pickle Ripple Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Kettle Brand Air Fried Himalayan Salt Potato Chips, 6.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Lay's Poppables Potato Snacks Sea Salt & Vinegar Flavored 5 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Bacon Grilled Cheese 7 3/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Lay's Potato Chips Honey Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.55/oz
  • On Sale!
    Ruffles Baked Potato Crisps Cheddar & Sour Cream Flavored 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
Can't find what you're looking for?