Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Chex Mix Honey Nut Sweet & Salty Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.29
    $0.56/oz
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Honey Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Jackson's Avocado Oil Carolina BBQ Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Good Health Avocado Oil Veggie Chips Sea Salted Potato Based Snack, 6.25 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.59/oz
  • Quaker Rice Crisps Cheddar 3.03 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • On Sale!
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Utz Original Potato Chips Family Size, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Chex Mix Cheddar Savory Snack Mix, 8 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
  • On Sale!
    Tortiyahs! Restaurant Style Sea Salt Superior Dipping Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.44/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 1 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $1.25/oz
  • Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Herr's Hot'n Honey Cheese Curls Flavored Corn Snacks, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $9.99
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 14 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 4 for $8.00
    Fritos Corn Chips The Original 9 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Utz No Salt Added Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Takis Fuego Hot Chili Pepper & Lime Tortilla Chips, 9.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $0.47/oz
  • 4 for $8.00
    Doritos Simply NKD Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 7/8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.75/oz
  • Chester's Puffcorn Puffed Corn Snacks Butter Artificially Flavored 3 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.48/oz
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Chick-fil-A Sauce Flavored Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • 4 for $8.00
    Fritos Scoops! Corn Chips Regular 9 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Boulder Canyon Olive Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 6.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.69/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • 4 for $8.00
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.48/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 16 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Sweet & Spicy Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
Can't find what you're looking for?