All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Danimals Nickelodeon Paw Patrol Cotton Candy Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Original Tempeh, 8 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $2.79
    $0.35/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Salted Caramel Nut Protein Chewy Bars, 1.42 oz, 5 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $2.14/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Arrowhead Mills Puffed Corn Cereal, 6 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Truvia Sweet Complete Granulated All Purpose Calorie-Free Sweetener, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $6.99/lb
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Ronzoni Healthy Harvest 100% Whole Grain Spaghetti Pasta, 16 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.59
    $0.10/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Small White Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Light Multi Grain English Muffins, 12 count, 8 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Grain Berry Honey Nut Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Potato Bread, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Julienne - Cut California Sun Dried Tomatoes with Italian Basil, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Quinoa, Brown & Red Rice with Flaxseed, 8.5 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Red Lentil Penne Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Red Lentil Rotini Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.66/lb
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Specialty Cream Soda Swirl Flavored Organic Prebiotic and Probiotic Soda, 12 fl oz
    locked-in price
    Organic
    High Fiber

    Open Product Description
    $1.77
    $0.15/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Chickpeas, Garbanzos, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Lentils, Lentejas, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Cinnamon Toast Protein Cereal, 9 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Honey Cashew Flavored Protein Granola, 8 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Peanut Butter Protein Granola, 8 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 23 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.89
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?