All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Fresh Green Seedless Grapes

    Open Product Description
    $6.73 avg/ea
    $2.99/lb
    was $7.85 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • 3 for $16.00
    Poland Spring 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 count

    Open Product Description
    $6.29
    $0.02/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack

    Open Product Description
    $10.47 avg/ea
    $3.49/lb
    was $13.47 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Hass Avocado, each

    Open Product Description
    $0.69
    was $1.09
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Frying Classic Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 12 for $16.00
    Glacéau Smartwater Vapor Distilled Water, 33.8 fl oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.09/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 10
    Fresh Lime, each
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.39
    was $0.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Fresh Golden Pineapple, each

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Fresh Blackberries, 6 oz

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Brawny Tear-a-Square 3-Ply Paper Towels, 4 Double Rolls, 76 Sheets Per Roll

    Open Product Description
    $5.99
    $0.02 each
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 10
    Fresh Lemon, each
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.49
    was $0.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 12 for $16.00
    Glacéau Smartwater 9.5 pH + Antioxidant Alkaline Water Beverage, 33.8 fl oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.09/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hefty Storage Gallon Slider Bags, 15 count

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13 each
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag
    locked-in price
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Café Bustelo Espresso Ground Coffee, 10 oz
    Vegan
    Keto Friendly
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fresh Mango, each

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.50
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Fresh Plum Tomato
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.37 avg/ea
    $0.99/lb
    was $0.52 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Applewood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Kraft Original Flavor Macaroni & Cheese Sauce Mix, 7.25 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.14/oz
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hefty Freezer Gallon Slider Bags, 10 count

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20 each
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?