Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Chips Ahoy! Original Real Chocolate Chip Cookies, 13 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • Chips Ahoy! Original Real Chocolate Chip Cookies, 13 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • Chips Ahoy! Original Real Chocolate Chip Cookies, 13 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies, 13 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • On Sale!
    Lotus Biscoff Cookies, 8.8 oz
    Sponsored
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lotus Biscoff Cookies, 8.8 oz
    Sponsored
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lotus Biscoff Cookies, 8.8 oz
    Sponsored
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • OREO Banana Pudding Sandwich Cookies, Limited Edition, 10.68 oz

    Open Product Description
    $5.69
    $0.53/oz
  • 2 for $6.00
    Stauffer's Snaps Ginger Cookie, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pepperidge Farm Sausalito Chocolate Chunk Milk Chocolate Macadamia Crispy Cookies, 8 count, 7.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.82/oz
  • Pepperidge Farm Sausalito Chocolate Chunk Milk Chocolate Macadamia Crispy Cookies, 8 count, 7.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.82/oz
  • Pepperidge Farm Sausalito Chocolate Chunk Milk Chocolate Macadamia Crispy Cookies, 8 count, 7.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.82/oz
  • 2 for $10.00
    Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.30
    $0.76/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Salty Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Newtons Fig Bars, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Keebler Sandies Oatmeal Raisin Shortbread Cookies, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.51/oz
  • Keebler Sandies Oatmeal Raisin Shortbread Cookies, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.51/oz
  • Keebler Sandies Oatmeal Raisin Shortbread Cookies, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.51/oz
  • CHIPS AHOY! Chunky Fudgy Chocolate Chip Cookies, 11.75 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.37/oz
  • Oreo Fall Treats Chocolate Sandwich Cookies, 20 count, 1 lb 2 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.56/oz
  • Glutino Milk Chocolate Wafers, 4.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.69
    $1.24/oz
  • CHIPS AHOY! Hershey's Fudgy Milk Chocolate Chip Cookies, 9.5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.45/oz
  • CHIPS AHOY! Hershey's Fudgy Milk Chocolate Chip Cookies, 9.5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.45/oz
  • CHIPS AHOY! Hershey's Fudgy Milk Chocolate Chip Cookies, 9.5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.45/oz
  • CHIPS AHOY! Minis Original Fudgy Chocolate Chip Cookies, 10 Snack Packs

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • Ferrero Nutella B-Ready Crispy Wafer Filled with Nutella, 0.77 oz, 2 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $1.74/oz
  • Oreo Milk's Favorite Cookie Chocolate Sandwich Cookies Party Size, 1 lb 8.16 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
  • Oreo Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 2.12 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.31/oz
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies Family Size, 1 lb 3.5 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.29/oz
  • CHIPS AHOY! White Fudge Chocolate Chunky Fudgy Chocolate Chip Cookies, Family Size, 18 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.31/oz
  • Nabisco Chips Ahoy! Crunchy Red, White & Blue Candy Blasts Cookies, 9.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.59/oz
  • Nabisco Oreo Gluten Free Chocolate Sandwich Cookies, 12.08 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.47/oz
  • Oreo Chocolate Flavor Creme Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 2.71 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.30/oz
  • OREO Double Stuf Zero Sugar Chocolate Sandwich Cookies, 10 Snack Packs (2 Cookies Per Pack)
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.55/oz
  • OREO Double Stuf Zero Sugar Chocolate Sandwich Cookies, 10 Snack Packs (2 Cookies Per Pack)
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.55/oz
  • OREO Double Stuf Zero Sugar Chocolate Sandwich Cookies, 10 Snack Packs (2 Cookies Per Pack)
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.55/oz
  • Oreo Mega Stuf Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 1.6 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.32/oz
  • Pepperidge Farm Chessmen Butter Distinctive Cookies, 24 count, 7.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.81/oz
  • Pepperidge Farm Gingerman Ginger Distinctive Cookies, 21 count, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $1.18/oz
  • Pepperidge Farm Verona Strawberry Distinctive Cookies, 18 count, 6.75 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.87/oz
  • 2 for $10.00
    Tate's Bake Shop Walnut Chocolate Chip Cookies, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.30
    $0.76/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Keebler E.L. Fudge Elfwich Choco Vanilla Cookies, 10.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.46/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Skippy Girl Scouts Chocolate Peanut Butter P.B. Bites, 5.5 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.73/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?