Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Chex Mix Cheddar Savory Snack Mix, 8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Chex Mix Cheddar Savory Snack Mix, 8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Chex Mix Cheddar Savory Snack Mix, 8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Chex Mix Hot & Spicy Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jackson's Kettle Cooked Barbecue Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • On Sale!
    Good Health Avocado Oil Sea Salted Kettle Style Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Reduced Fat Potato Crisps, 4.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.49/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Reduced Fat Potato Crisps, 4.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.49/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Reduced Fat Potato Crisps, 4.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.49/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Traditional Yellow Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Wavy Potato Chips Original 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    PopCorners Popped-Corn Snacks Sea Salt 7 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    PopCorners Popped-Corn Snacks Sea Salt 7 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    PopCorners Popped-Corn Snacks Sea Salt 7 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Good Health Avocado Oil Kettle Style Lime Ranch Flavored Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Sea Salt & Vinegar Flavored 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Parks Famous Flavor Tender Style Original Pork Cracklins Chicharrones, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Thin & Crispy 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Wise Ridgies Original Ridged Potato Chips, 7.875 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Santitas Tortilla Chips White Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
  • 2 for $9.99
    Fritos Scoops! Corn Chips 15 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Variety Pack, 18 Oz, 18 Count
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cape Cod Aged White Cheddar & Sour Cream Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Cape Cod Aged White Cheddar & Sour Cream Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Cape Cod Aged White Cheddar & Sour Cream Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sweet Southern Heat Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Jalapeno Flaovred 7 1/2 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pirate's Booty Cheddar Blast! Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
  • Bowl & Basket Sour Cream & Cheddar Krinkle Cut Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goya Maduros Sweet Plantain Strips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.39
    $0.53/oz
  • Mayté Plantains Chips with Garlic, 3.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.79
    $0.60/oz
  • 3 for $5.00
    Calidad White Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siete Grain Free Nacho Tortilla Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?