Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Salmon & Shrimp Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Salmon & Shrimp Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Salmon & Shrimp Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Whiskas Purrfectly Chicken Entree Food for Cats, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $18.99
    $3.45/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Purées with Tuna Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Purées with Chicken Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Salmon & Beef in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Tuna Fillet in Broth Kitten Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Natural Wild Alaskan Salmon Recipe Paté Gourmet Cat Food, Kitten, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.39
    $0.46/oz
  • Purina Fancy Feast Natural Wild Alaskan Salmon Recipe Paté Gourmet Cat Food, Kitten, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.39
    $0.46/oz
  • Purina Fancy Feast Natural Wild Alaskan Salmon Recipe Paté Gourmet Cat Food, Kitten, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.39
    $0.46/oz
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.89
    $0.73/oz
  • Purina Fancy Feast Petites Beef Entrée with Carrots in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.29
    $0.46/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Tender Liver & Chicken Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Beef in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chunky Chicken Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Salmon Feast in Seared Salmon Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Chicken Gourmet Cat Food, 2 oz, 2 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Tuna Fillet with Seaweed in Broth Cat Food Mixer, 2.47oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Friskies Chicken Dinner in Gravy Meaty Bits Complete Adult Cat Food, 13.5 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.13/oz
  • Purina Friskies Oceans of Delight Cat Food Variety Pack, 5.5 oz, 40 count

    Open Product Description
    $33.99
    $2.47/lb
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Wild Salmon Primavera Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Petites Ocean Whitefish Entrée in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.29
    $0.46/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds Chicken & Salmon Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portions Soft Paté Premium Kitten Food Variety Pack, 1.32 oz, 24 count

    Open Product Description
    $16.49
    $0.52/oz
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Salmon Gourmet Cat Food, 2 count, 2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Reveal Entrées Tuna Fillet with Salmon Recipe Paté Complete Cat Food, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Tuna Florentine with Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chopped Grill Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Fish & Shrimp Feast Flaked Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef & Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tuna Feast in Gravy Grilled Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Chicken in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Ocean Whitefish & Tuna Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?