Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ferrero Rocher Macadamia & Hazelnut Milk Chocolate Bar, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.61/oz
  • Ferrero Rocher Milk Chocolate Bar with Hazelnut & Cocoa Filling, 3.1 oz
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.61/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Ghirardelli Chocolate Jack O'lanterns Chocolate Assortment Limited Edition, 4.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • Lindt Excellence 70% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.34/oz
  • Ferrero Rocher Chocolates
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffle Bar, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.92/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Minis Chocolate Assortment Bite Size, 10.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.39/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.99
    $1.42/oz
  • Lindt Classic Recipe Crispy Milk Chocolate, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.43/oz
  • Ferrero Rocher Premium Chocolate Bar, White Chocolate Hazelnut, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.61/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Classic Recipe Whole Hazelnuts Milk Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $6.49/5.3oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sanders Maple Sea Salt Caramels Dark Chocolate Limited Edition, 7 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.00/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.92/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Blood Orange, 3.5 Oz Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Ghirardelli Raspberry Dark Chocolate Squares Bar, 4.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.31/oz
  • GHIRARDELLI Salted Caramel Intense Dark Bar, 3.5 Oz Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Ghirardelli Sea Salt Caramel Dark Chocolate Squares Bar, 4.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.31/oz
  • Lindt Classic Recipe White Chocolate Bar, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.43/oz
  • Lindt Excellence 78% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • SkinnyDipped Dark Chocolate Cocoa Almonds, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.71/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.99
    $1.98/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Caramello Sweetly Dark Chocolate, 4 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Caramello Milk Chocolate & Creamy Caramel Chocolate Bar, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 12.7 oz

    Open Product Description
    $14.99
    $1.18/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.18/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.99
    $1.42/oz
  • Sanders Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 3 count, 1.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.13/oz
Can't find what you're looking for?