Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Classic Recipe Whole Hazelnuts Milk Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $6.49/5.3oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Assorted Mini Pralinés Exquisite Chocolates, 20 count, 3.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.23/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Chocolate Covered Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.67/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • Lindt Swiss Luxury Selection Assorted Swiss Chocolate, 14.5 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $2.07/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.92/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 12.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.20/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt 60% Cacao, 4.1 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Chocolate Caramel Assortment, 12.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.16/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.79/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Perugina Baci Milk Fine Cocoa Truffle with Hazelnuts, 12 count, 5.29 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $15.99
    $3.02/oz
  • Cella's Milk Chocolate Cherry Squares, 5.29 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.99
    $1.13/oz
  • Tony's Chocolonely 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.94/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Godiva Signature 72% Cacao Dark Chocolate Mini Bars, 8 count, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.38/oz
  • Ferrero Rocher Macadamia & Hazelnut Milk Chocolate Bar, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.61/oz
  • Ferrero Rocher Chocolates
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Royal Dark Dark Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • WHITMAN'S SAMPLER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 10 oz.

    Open Product Description
    $14.99
    $1.50/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Ghirardelli Chocolate Jack O'lanterns Caramel Milk Chocolate Limited Edition, 4.1 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Raspberry Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Crunchy Caramel Waffle Cone Milk Chocolate Squares, 5.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.54/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Godiva Masterpiece Decadent Dark Chocolate with Ganache, 4.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.29
    $1.78/oz
  • Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate & Creamy Caramel Share Pack, 7.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.98/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate & Creamy Caramel, 6.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.78/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?