Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Chocolate Covered Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.67/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 165 count, 51.03 oz

    Open Product Description
    $24.49
    $0.48/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Harry Potter Funko Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, .7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Candy Assortment, 155 count, 83.35 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $0.36/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate, XL, 16 count, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Starburst Original Fruit Chews, 2.07 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.82/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Miniatures Chocolate Candy Share Pack, 9.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.75/oz
  • 2 for $10.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies Fun Size, 10.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fruit by the Foot Duos Watermelon & Lemonade Fruit Flavored Snacks, 0.75 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.59
    $0.80/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Classic Recipe Whole Hazelnuts Milk Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $6.49/5.3oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Skittles Sour Soft Candy Gummies Sharing Size, 12.0 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.29
    $0.44/oz
  • Twizzlers Strawberry Twists Candy, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Lindt Assorted Mini Pralinés Exquisite Chocolates, 20 count, 3.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.23/oz
  • Hershey's Candy and Gum Assortment, 390 count, 97.99 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $0.31/oz
  • Lindt Swiss Luxury Selection Assorted Swiss Chocolate, 14.5 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $2.07/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.92/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate with Almonds, XL, 16 count, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate King Size, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • 2 for $10.00
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Baby Ruth Dry Roasted Peanuts, Rich Caramel and Smooth Nougat Bar Fun Size, 10.2 oz
    locked-in price
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 9 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Life Savers Wint O Green Mints, 6.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 12.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.20/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?