All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No Artificial Ingredients
    Remove No Artificial Ingredients
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Breakstone's Salted Whipped Butter, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.55
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $8.00
    Progresso Rich & Hearty Chicken & Homestyle Noodles Soup, 19 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Frying Classic Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Breakstone's All Natural Sour Cream, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Fresh Chicken Wings Value Size
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $13.48 avg/ea
    $2.79/lb
    was $19.27 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Tuttorosso Tomato Paste Product with Sweet Basil, 6 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.19
    $0.20/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Horizon Organic DHA Omega-3 Whole Milk, 64 fl oz Half Gallon Carton
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.11/fl oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.30
    $0.76/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Philadelphia Original Cream Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Medium Roast Colombian Coffee K-Cup Pods Value Size, 0.31 oz, 80 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $24.99
    $1.00/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $9.98 avg/ea
    $3.99/lb
    was $14.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • 4 for $8.00
    Progresso Creamy Chicken & Homestyle Noodles Soup, 18.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Boar’s Head Yellow American Cheese
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    was $8.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Chocolate Gluten Free Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th