All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Protein
    Remove High Protein
Sort by
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Boar's Head Maple Glazed Honey Coat Ham
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    was $13.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat with Honey All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Skim Plus Fat Free Milk, half gallon
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Oikos Pro Peach Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Milk & Cookies Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Daisy Low Fat 2% Milkfat Cottage Cheese, 16 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $3.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat All Natural with Strawberry Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Caramel Sundae Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Daisy 2% Low Milkfat Cottage Cheese, 2 Count, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $1.15 each
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Strawberry Cheesecake Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Strawberry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $2.94/lb
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Vanilla Reduced Fat with Mango & Passion Fruit Greek Yogurt, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Cherry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Peach Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Mocha Tiramisu Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat with Blueberry All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Protein 2% Reduced Fat Milk, 52 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Daisy Classic Cottage Cheese, 16 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $3.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kid Cuisine All Star Nuggets Meal, 8.8 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.28/oz
    was $2.74
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Stonyfield Organic Strawberry Banana Reduced Fat Yogurt with Real Fruit, 3.5 oz, 4 count
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $7.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Blueberry on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Coconut Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th