All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Strawberry Strudel Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Crispy Chocolate Peanut Butter High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $5.99
    $0.69/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Caramel Almond & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Traditional Refried Beans, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Cinnamon Toast Protein Cereal, 9 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Cinnamon Oat with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pitaya Foods Zero Sugar Organic Premium Acai Berry Bite - Sized Pieces, 12 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Potato Bread, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Seeded Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Palmini Hearts of Palm Angel Hair, 12 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.64
    $0.30/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Mott's Chocolate Chip Soft Baked Bars, 0.96 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.52/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Kuner's Southwest Traditional Black Beans, 15 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Mocha Almond Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Salted Caramel Dark Chocolate Nut Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Lightly Salted Baked Green Pea Snacks Sharing Size, 8.5 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Light Multi Grain English Muffins, 12 count, 8 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 23 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.89
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Vanilla Blueberry with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th