All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Heart Health
    Remove Heart Health
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Black Bear Catering Style Oven Roasted Turkey Breast
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Tuttorosso No Salt Added Peeled Plum Italian Style Tomatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.04/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Skim Plus Fat Free Milk, half gallon
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Milk & Cookies Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 32 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Suja Organic Immunity Turmeric Pineapple Wellness Shot, 2 fl oz
    Organic
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hanover Sliced Brussels Sprouts, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Strawberry Cheesecake Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Strawberry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $2.94/lb
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.99
    I Can't Believe It's Not Butter! Creamy! Original 45% Oils Buttery Spread, 45 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Michaels of Brooklyn Fresh Tomato & Basil Sauce, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Glory Foods Kale Greens, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Farmer's Garden Salad, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Plain Nonfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Outshine Lemon Fruit Ice Bars, 6 count, 15 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.00
    $0.27/fl oz
    was $5.16
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Bowl & Basket Grapefruit Segments in Slightly Sweetened Water, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.50
    $0.21/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th