All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Protein
    Remove High Protein
Sort by
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Daisy Low Fat 2% Milkfat Cottage Cheese, 16 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $3.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Coffee Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Daisy Classic Cottage Cheese, 16 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $3.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Black Bear Honey Cured Turkey
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Oikos Pro Peach Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power Vanilla 26g High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Madagascar Vanilla & Cinnamon Less Sugar Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Mango on the Bottom Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Pineapple on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Black Cherry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat with Blueberry All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.02 avg/ea
    $1.89/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Too Good & Co. Vanilla Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $5.88
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Strawberry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Blueberry on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th