Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • PROfeel Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siggi's Vanilla Nonfat Yogurt, 24 oz
    Sponsored
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
  • On Sale!
    Activia Prune Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Cherry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siggi's Fruit & Fiber Strawberry Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.99
    Activia Vanilla Flavored Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • PROfeel Mint Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Icelandic Provisions Lemon Extra Creamy Skyr, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.59/oz
  • On Sale!
    YoCrunch Vanilla M&M's Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt, 4 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $4.48
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Strawberry Banana Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.15/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Cherry Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Noosa Peach Finest Yoghurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.51/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Light Very Vanilla Fat Free Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siggi's Plain Fat Free Yogurt, 24 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
  • Brown Cow Cream on Top Maple Whole Milk Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.14/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • :ratio Protein Vanilla Dairy Snack, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.53/oz
  • 2 for $14.49
    YoCrunch M&M's and Oreo Vanilla Lowfat Yogurt, 6 oz, 8 count

    Open Product Description
    $7.99
    $2.66/lb
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • YoCrunch Vanilla with M&M's Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt with Toppers, 6 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.25/oz
  • Icelandic Provisions Wild Blueberry & Bilberry Thick & Creamy Skyr Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • YoCrunch Vanilla with Chocolate Chip Cookie Dough Pieces Lowfat Yogurt, 4 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.79
    $0.30/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Whips! Orange Crème Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.15/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Activia Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Icelandic Provisions Vanilla Thick & Creamy Skyr Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Plain Lowfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Noosa Raspberry Finest Yoghurt, 8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.27/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oui by Yoplait Coconut Blended Whole Milk French Style Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.48/oz