Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Wholesome Pantry Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.05/fl oz
  • Wholesome Pantry Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.05/fl oz
  • Wholesome Pantry Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.05/fl oz
  • Nasoya Extra Firm Organic Tofu, 14 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Dairy-Free Vanilla Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/fl oz
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/fl oz
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ripple Original Plant-Based Milk, 32 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.49
    $0.17/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.59
    $0.10/fl oz
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.59
    $0.10/fl oz
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.59
    $0.10/fl oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties Value Pack, 8 count, 20 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $10.99
    $0.55/oz
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk Yogurt Alternative, 24 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.99
    $0.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Low Sodium Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 5 for $4.00
    Kellogg's Froot Loops Original Cold Breakfast Cereal, Fruit Flavored, 1.5 oz Cup
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.99/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Dairy-Free Plain Soymilk Yogurt Alternative, 24 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Silk Dairy-Free Plain Soymilk Yogurt Alternative, 24 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Silk Dairy-Free Plain Soymilk Yogurt Alternative, 24 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Silk Unsweet Cashewmilk with a Touch of Almond, 64 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $0.08/fl oz
  • The Laughing Cow Garlic & Herb Spreadable Cheese Wedges, 0.68 oz, 8 count
    locked-in price
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.89/oz
  • Wildway Soft & Chewy Apple Cinnamon Grain Free Granola, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $1.12/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Goya Reduced Fat Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.29
    $0.20/oz
  • Silk Vanilla Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.59
    $0.10/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.07/fl oz
  • Gardein Lightly Breaded Turk'y Cutlets, 4 count, 12.3 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.29
    $0.51/oz
  • Evolve Double Chocolate Protein Shake, 11 fl oz

    Open Product Description
    $11.49
    $0.26/fl oz
  • On Sale!
    Cocojune Pure Coconut Organic Cultured Coconut Yogurt, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.50/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cocojune Pure Coconut Organic Cultured Coconut Yogurt, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.50/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cocojune Pure Coconut Organic Cultured Coconut Yogurt, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.50/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Milkadamia Unsweetened Macadamia Milk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $0.15/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Unsweet Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.07/fl oz
  • Beyond Burger Plant-Based Patties, 4 oz, 2 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • On Sale!
    Cocojune Lemon Elder Flower Organic Cultured Coconut
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.50/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Califia Farms Organic Vanilla Almondmilk, 48 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $6.49
    $0.14/fl oz
  • Oatly! The Original Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.10/fl oz
  • Wholesome Pantry Organic Steel Cut Oats, 30 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.22/oz
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like American Sandwich Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Nature's Path Buckwheat Wildberry Waffles, 7.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.65/oz
  • Planet Oat Vanilla Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz