All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Oat Crunch Cinnamon Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.22/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 12
    Nature Valley Roasted Mixed Nut Sweet & Salty Nut Chewy Granola Bars, 1.2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.19
    $0.43/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cocoa Puffs Naturally Flavored Frosted Corn Puffs Large Size, 15.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Fruit & Cream, Strawberries & Cream Flavor, 8.4 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $1.42/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 4 for $5.00
    Barilla Spaghetti Whole Grain Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cookie Crisp Naturally Flavored Sweetened Cereal Large Size, 15.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Raisin Date & Walnut 1.30 Oz 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.14/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Bolthouse Farms Perfectly Protein Strawberry Parfait Breakfast Smoothie, 15.2 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.00
    $0.20/fl oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Crispy Rounds Original 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal, Peaches & Cream, 8.4 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $1.42/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 12
    Nature Valley Crunchy Apple Crisp Granola Bars, 1.49 oz, 6 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.19
    $0.36/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Oats Overnight Fruity Cereal Shake, 2.0 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Oats Overnight Maple Brown Sugar Shake, 2.1 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.79
    $1.33/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Gerber 2nd Foods Organic Banana Blueberry Blackberry Oatmeal Puree Baby Food, Sitter, 3.5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.48/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal, 1 lb 4.35 oz, 2 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.49
    $0.16/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Evergreen Zucchini Carrot Cake Mini Waffles, 9 count, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Protein No Added Sugar Apples & Cinnamon 10.5 Oz, 6 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.19
    $0.40/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Cocoa Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 9.2 oz Box
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Chocolate Oat Crunch Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Reese's Puffs Sweet & Crunchy Corn Puffs Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Special K Blueberry Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 11.2 oz Box
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Dairy Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.31/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Late July Snacks Jalapeño Lime Tortilla Chips, 6 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd