All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Oat Crunch Cinnamon Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $7.00
    Kedem Blush Grape Juice, 64 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.79
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Manischewitz Medium Egg Noodles, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.79
    $0.15/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12 each
    was $3.39
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Tulip Wild Alaska Pink Salmon, 14.75 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Fresh Green Seedless Grapes

    Open Product Description
    $4.48 avg/ea
    $1.99/lb
    was $6.73 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Hellmann's Real Mayonnaise, 30 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Fresh Cucumber, each

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    ShopRite Reusable Bag Live Love Eat Print, 1 each

    Open Product Description
    $1.25
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $3.00
    Fresh Hot House Red Pepper, each

    Open Product Description
    $1.29
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 10
    Fresh Lemon, each
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.49
    was $0.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $1.99
    Fresh Ripe Plantain, each

    Open Product Description
    $0.66
    was $0.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Butterball 93% Lean 7% Fat Ground Turkey, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Whole Milk, one gallon
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $3.99/gal
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.21/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Fresh Plum Tomato

    Open Product Description
    $0.56 avg/ea
    $1.49/lb
    was $0.75 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • 3 for $11.00
    Pure Life Purified Water, 16.9 fl oz, 24 count

    Open Product Description
    $5.79
    $0.01/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 4 for $9.00
    Pepsi Zero Sugar Soda Cola 2 Liter
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.69
    $0.05/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Bowl & Basket Purified Water, 16.9 fl oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.49
    $0.01/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Pepsi Soda Cola 12 Fl Oz, 24 Count
    Low Sodium

    Open Product Description
    $11.99
    $0.04/fl oz
    was $16.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 10
    Fresh Lime, each
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.39
    was $0.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies Cinnamon Raisin English Muffins, 6 count, 13 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 4 for $8.00
    Doritos Tortilla Chips Jumpin' Jack Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Imperial 53% Vegetable Oil Spread, 16 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Oscar Mayer Naturally Hardwood Smoked Maple Bacon, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
    was $8.80
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd