All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    True Lemon Unsweetened Crystallized Lemon, 32 count, .90 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $3.29/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Extra Creamy Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Matiz Wild Cod in Spanish Olive Oil, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $1.87/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Homestyle Dairy Free Heavy Whipping Cream Alternative, 16.9 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.18/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Banana Bread, 1.6 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.93/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $21.49
    $1.32/oz
    was $25.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Matiz Natural Lemon Essence Wild Sardines, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Matiz Wild Sardines in Spanish Olive Oil, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free White Peach Electrolyte Drink Mix, 0.45 oz, 10 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $3.05/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Rotini Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Peanut Butter Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.88/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Classic Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    OWYN Elite Pro Chocolate Shakes, 11.15 fl oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.11/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Owyn Vanilla Shakes, 11.15 fl oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.11/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Forager Project Organic Dairy-Free Greek Style Unsweetened Plain Yogurt Alternative, 24 oz
    locked-in price
    Organic
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Forager Project Organic Vanilla Bean Cashew & Coconut Yogurt Alternative, 24 oz
    locked-in price
    Organic
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Forager Project Organic Unsweetened Plain Cashew & Coconut Yogurt Alternative, 24 oz
    locked-in price
    Organic
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Matiz Wild Spicy Sardines with Piri Piri Pepper in Olive Oil, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Milton's Crispy Sea Salt Protein Crackers, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Broccoli Littles Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Matiz Wild Caught Mackerel in Organic Extra Virgin Olive Oil, 3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $1.56/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Daiya Dairy-Free Cheddar Deluxe Mac & Cheese, 10.6 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Brown Rice Fettucini Style Pad Thai Pasta, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.31/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Perdue Dino Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $2.79
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    AriZona RXMD Hydration Elixir Mucho Mango Electrolyte Drink Mix, 0.45 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $2.18/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd