All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale!
    Tulip Wild Alaska Pink Salmon, 14.75 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Butterball 93% Lean 7% Fat Ground Turkey, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Garlic Powder, 2.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.00
    $0.40/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Fresh Express Iceberg Garden Salad, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin Porterhouse Steak, Bone In, Thin Cut, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.49 avg/ea
    $9.49/lb
    was $12.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Lion Chops, Bone In, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $2.49/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Express Shreds Finely Shredded Iceberg Lettuce, 8 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Bone In, Thin Sliced, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $2.99/lb
    was $5.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Rib End Pork Loin for BBQ, Bone In, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.67 avg/ea
    $1.89/lb
    was $9.87 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $4.19/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Back Ribs, Bone In, Average Weight 4 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    was $6.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • 2 for $5.00
    Glory Foods Seasoned Southern Style Collard Greens, 27 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Paleo

    Open Product Description
    $2.50
    $0.09/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Bone In, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.97 avg/ea
    $1.99/lb
    was $11.37 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Leg Quarters Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.98/lb
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Avocados, 5 count bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.35 avg/ea
    $4.49/lb
    was $10.21 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • 2 for $4.00
    Pacific Celery Sticks, 1 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.00
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 4 for $5.00
    Jamaican Choice Sweet Plantain Chips, 2.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.42/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    North Coast Seafoods Culinary Reserve Premium Hand Picked Claw Crab Meat, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.99
    $14.99/lb
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Bowl & Basket Onion Powder, 2.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.00
    $0.44/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Fresh Pork St. Louis Style Spare Rib, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.97 avg/ea
    $2.99/lb
    was $11.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Filets Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.64 avg/ea
    $3.00/lb
    was $12.36 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • 3 for $8.00
    Fresh Express Chopped Kit Sunflower Crisp Salad, 11.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Paleo

    Open Product Description
    $2.67
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $8.00
    Fresh Express Kit Caesar Salad, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Paleo

    Open Product Description
    $2.67
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd