All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $10.00
    Nestlé Coffee Mate French Vanilla Coffee Creamer, 64 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.49
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Extra Creamy Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Ensure Plus Vanilla Nutrition Shake, 8 fl oz, 16 count
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $36.99
    $0.29/fl oz
    was $39.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.49
    International Delight French Vanilla Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.49
    International Delight Pumpkin Pie Spice Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Glucerna Original Homemade Vanilla Shake Value Size, 8 fl oz, 16 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $30.99
    $0.24/fl oz
    was $33.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Ensure Plus Milk Chocolate Nutrition Shake, 8 fl oz, 16 count
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $36.99
    $0.29/fl oz
    was $39.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Plant Butter with Avocado Oil, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Schär Gluten-Free Classic Muffin, 5 count, 7.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.63/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $7.00
    Bucked Up Rainbow Candy Lightly Carbonated Protein Drink, 16 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.50
    $0.22/fl oz
    was $4.00
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Manischewitz Matzo Ball Mix, 2 count, 4.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.30/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Blueberry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Manischewitz Jelled Broth Gefilte Fish, 6 count, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.49
    International Delight Caramel Macchiato Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Coffee Mate Vanilla Caramel Coffee Creamer, 32 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Rotini Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $4.00
    Cracker Barrel Baby Swiss Cheese, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Black Cherry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Hengstenberg Bavarian Style Sauerkraut, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.59
    $0.23/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid 1% Lowfat Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid Calcium Enriched 2% Reduced Fat Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid Fat Free Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread Family Size!, 4 lb 3.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.54/lb
    was $8.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd