Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Parmesan Garlic Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Flipz Blueberry Donut Flavored Covered Pretzels, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Flipz Blueberry Donut Flavored Covered Pretzels, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Flipz Blueberry Donut Flavored Covered Pretzels, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
  • On Sale!
    Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini and Sticks Pretzels, 0.92 oz, 20 count

    Open Product Description
    $11.99
    $0.65/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini and Sticks Pretzels, 0.92 oz, 20 count

    Open Product Description
    $11.99
    $0.65/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini and Sticks Pretzels, 0.92 oz, 20 count

    Open Product Description
    $11.99
    $0.65/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 25.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Utz's Old Fashioned Pretzel Rods, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Jalapeño Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Butter Snaps Flavored Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Butter Snaps Flavored Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Butter Snaps Flavored Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Hot Buffalo Wing Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Olde Tyme Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Nibblers Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Nibblers Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Nibblers Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Thins Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Unsalted Mini Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Seasoned Twisted Pretzel Sticks, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Utz Extra Thins Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Utz Old Fashioned Sourdough Hards Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels Family Size!, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.29
    $0.62/oz
  • Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 10 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.80/oz
  • On Sale!
    Utz Old Fashioned Hards Sourdough Pretzels, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Utz Old Fashioned Hards Sourdough Pretzels, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Utz Old Fashioned Hards Sourdough Pretzels, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Herr's Pretzel Rods, 27 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Snack Factory Pretzel Crisps Everything Pretzel Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.53/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Original Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.53/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Garlic Parmesan Pretzel Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.53/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd