Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz, $14.99Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozPhillipsAdd Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites.Add Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPhillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozOpen Product Description$14.99$2.50/ozAdd to List
Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz, $14.99Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozPhillipsAdd Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites.Add Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPhillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozOpen Product Description$14.99$2.50/ozAdd to List
Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz, $14.99Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozPhillipsAdd Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites.Add Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPhillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozOpen Product Description$14.99$2.50/ozAdd to List
Fresh Ultimate Crab Cake, $10.99Fresh Ultimate Crab CakeFreshAdd Fresh Ultimate Crab Cake to Favorites.Add Fresh Ultimate Crab Cake to Favorites.Fresh Ultimate Crab CakeOpen Product Description$10.99Add to List
Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz, $10.99Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 ozTastee Choice2 for $16.00Add Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz to Favorites.Add Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupTastee Choice Seafood Boil, 35.13 ozOpen Product Description$10.99$0.31/ozWith Price Plus Club CardOffer Valid Week of Oct 2ndView DealAdd to List
Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz, $10.99Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 ozTastee Choice2 for $16.00Add Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz to Favorites.Add Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupTastee Choice Seafood Boil, 35.13 ozOpen Product Description$10.99$0.31/ozWith Price Plus Club CardOffer Valid Week of Oct 2ndView DealAdd to List
Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz, $10.99Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 ozTastee Choice2 for $16.00Add Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz to Favorites.Add Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupTastee Choice Seafood Boil, 35.13 ozOpen Product Description$10.99$0.31/ozWith Price Plus Club CardOffer Valid Week of Oct 2ndView DealAdd to List
Original Crab Cakes, $1.00Original Crab CakesFresh5 for $5.00Add Original Crab Cakes to Favorites.Add Original Crab Cakes to Favorites.Original Crab CakesOpen Product Description$1.00$0.40/oz was $1.25Offer Valid Week of Oct 2ndAdd to List
Tastee Choice Oven Crispy Extra Jumbo Tempura Shrimp, 6 count, 8 oz, $5.99Tastee Choice Oven Crispy Extra Jumbo Tempura Shrimp, 6 count, 8 ozTastee ChoiceAdd Tastee Choice Oven Crispy Extra Jumbo Tempura Shrimp, 6 count, 8 oz to Favorites.Add Tastee Choice Oven Crispy Extra Jumbo Tempura Shrimp, 6 count, 8 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupTastee Choice Oven Crispy Extra Jumbo Tempura Shrimp, 6 count, 8 ozOpen Product Description$5.99$0.75/ozAdd to List
Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz, $8.49Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozGorton'sAdd Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites.Add Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupGorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozOpen Product Description$8.49$1.42/ozAdd to List
Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz, $8.49Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozGorton'sAdd Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites.Add Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupGorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozOpen Product Description$8.49$1.42/ozAdd to List
Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz, $8.49Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozGorton'sAdd Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites.Add Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupGorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 ozOpen Product Description$8.49$1.42/ozAdd to List
Scott & Jon's Shrimp Alfredo with Penne, 9.6 oz, $5.99Scott & Jon's Shrimp Alfredo with Penne, 9.6 ozScott & Jon'sAdd Scott & Jon's Shrimp Alfredo with Penne, 9.6 oz to Favorites.Add Scott & Jon's Shrimp Alfredo with Penne, 9.6 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarScott & Jon's Shrimp Alfredo with Penne, 9.6 ozOpen Product Description$5.99$0.75/ozAdd to List
Tastee Choice Clam Bake, 35.13 oz, $10.99Tastee Choice Clam Bake, 35.13 ozTastee Choice2 for $16.00Add Tastee Choice Clam Bake, 35.13 oz to Favorites.Add Tastee Choice Clam Bake, 35.13 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupTastee Choice Clam Bake, 35.13 ozOpen Product Description$10.99$0.31/ozWith Price Plus Club CardOffer Valid Week of Oct 2ndView DealAdd to List
Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 oz, $10.99Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 ozPhillipsAdd Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites.Add Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPhillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 ozOpen Product Description$10.99$1.83/ozAdd to List
Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs, $10.99Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbsYankee Trader SeafoodAdd Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs to Favorites.Add Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupYankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbsOpen Product Description$10.99$0.39 eachAdd to List
Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs, $10.99Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbsYankee Trader SeafoodAdd Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs to Favorites.Add Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupYankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbsOpen Product Description$10.99$0.39 eachAdd to List
Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs, $10.99Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbsYankee Trader SeafoodAdd Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs to Favorites.Add Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupYankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbsOpen Product Description$10.99$0.39 eachAdd to List
Farm Raised Fresh Garlic Salmon Fillet, Take and Bake , $12.99 avg/eaFarm Raised Fresh Garlic Salmon Fillet, Take and Bake FreshAdd Farm Raised Fresh Garlic Salmon Fillet, Take and Bake to Favorites.Add Farm Raised Fresh Garlic Salmon Fillet, Take and Bake to Favorites. Ketogenic Keto Friendly Paleo PaleoFarm Raised Fresh Garlic Salmon Fillet, Take and Bake Open Product Description$12.99 avg/ea$12.99/lbFinal cost based on weightAdd to List
Fisherman's Pride Lightly Breaded Calamari Rings, 16 oz, $9.99Fisherman's Pride Lightly Breaded Calamari Rings, 16 ozFisherman's PrideAdd Fisherman's Pride Lightly Breaded Calamari Rings, 16 oz to Favorites.Add Fisherman's Pride Lightly Breaded Calamari Rings, 16 oz to Favorites.High Protein No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFisherman's Pride Lightly Breaded Calamari Rings, 16 ozOpen Product Description$9.99$0.62/ozAdd to List
Dockside Classics Maryland Style Crab Cakes, 4 count, 12 oz, $5.99Dockside Classics Maryland Style Crab Cakes, 4 count, 12 ozDockside ClassicsOn Sale!Add Dockside Classics Maryland Style Crab Cakes, 4 count, 12 oz to Favorites.Add Dockside Classics Maryland Style Crab Cakes, 4 count, 12 oz to Favorites.Dockside Classics Maryland Style Crab Cakes, 4 count, 12 ozOpen Product Description$5.99$0.50/oz was $7.99Offer Valid Week of Oct 2ndAdd to List
Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz, $5.99Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 ozDockside ClassicsOn Sale!Add Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz to Favorites.Add Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz to Favorites.Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 ozOpen Product Description$5.99$0.50/oz was $7.99Offer Valid Week of Oct 2ndAdd to List
Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz, $5.99Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 ozDockside ClassicsOn Sale!Add Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz to Favorites.Add Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz to Favorites.Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 ozOpen Product Description$5.99$0.50/oz was $7.99Offer Valid Week of Oct 2ndAdd to List
Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz, $5.99Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 ozDockside ClassicsOn Sale!Add Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz to Favorites.Add Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz to Favorites.Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 ozOpen Product Description$5.99$0.50/oz was $7.99Offer Valid Week of Oct 2ndAdd to List
Margaritaville Boomerang Shrimp, 10 oz, $6.99Margaritaville Boomerang Shrimp, 10 ozMargaritavillelocked-in price | Limit 4Add Margaritaville Boomerang Shrimp, 10 oz to Favorites.Add Margaritaville Boomerang Shrimp, 10 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in priceMargaritaville Boomerang Shrimp, 10 ozOpen Product Description$6.99$0.70/oz was $7.99Offer Valid Week of Oct 2ndAdd to List
Farm Raised Cajun Salmon, Take and Bake, $12.99 avg/eaFarm Raised Cajun Salmon, Take and BakeFreshAdd Farm Raised Cajun Salmon, Take and Bake to Favorites.Add Farm Raised Cajun Salmon, Take and Bake to Favorites. Ketogenic Keto Friendly Paleo PaleoFarm Raised Cajun Salmon, Take and BakeOpen Product Description$12.99 avg/ea$12.99/lbFinal cost based on weightAdd to List
Dockside Classics Gourmet Lobster Cakes with Dipping Sauce, 4 count, 12 oz, $5.99Dockside Classics Gourmet Lobster Cakes with Dipping Sauce, 4 count, 12 ozDockside ClassicsOn Sale!Add Dockside Classics Gourmet Lobster Cakes with Dipping Sauce, 4 count, 12 oz to Favorites.Add Dockside Classics Gourmet Lobster Cakes with Dipping Sauce, 4 count, 12 oz to Favorites.Dockside Classics Gourmet Lobster Cakes with Dipping Sauce, 4 count, 12 ozOpen Product Description$5.99$0.50/oz was $7.99Offer Valid Week of Oct 2ndAdd to List
Dockside Classics Macaroni & Cheese with Lobster, 12 oz, $5.99Dockside Classics Macaroni & Cheese with Lobster, 12 ozDockside ClassicsOn Sale!Add Dockside Classics Macaroni & Cheese with Lobster, 12 oz to Favorites.Add Dockside Classics Macaroni & Cheese with Lobster, 12 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupDockside Classics Macaroni & Cheese with Lobster, 12 ozOpen Product Description$5.99$0.50/oz was $7.99Offer Valid Week of Oct 2ndAdd to List
Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz, $5.99Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 ozMatlaw'sAdd Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz to Favorites.Add Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz to Favorites. Diabetes Friendly Diabetes Friendly No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupMatlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 ozOpen Product Description$5.99$0.40/ozAdd to List
Matlaw's Oreganata Small Stuffed Clams, 12 count, 7 oz, $5.99Matlaw's Oreganata Small Stuffed Clams, 12 count, 7 ozMatlaw'sAdd Matlaw's Oreganata Small Stuffed Clams, 12 count, 7 oz to Favorites.Add Matlaw's Oreganata Small Stuffed Clams, 12 count, 7 oz to Favorites.High Fiber No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupMatlaw's Oreganata Small Stuffed Clams, 12 count, 7 ozOpen Product Description$5.99$0.86/ozAdd to List
Pier 33 Gourmet Mussels in Butter Garlic Sauce, 1 lb, $5.99Pier 33 Gourmet Mussels in Butter Garlic Sauce, 1 lbPier 33 GourmetAdd Pier 33 Gourmet Mussels in Butter Garlic Sauce, 1 lb to Favorites.Add Pier 33 Gourmet Mussels in Butter Garlic Sauce, 1 lb to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarPier 33 Gourmet Mussels in Butter Garlic Sauce, 1 lbOpen Product Description$5.99$0.02/ozAdd to List
Scott & Jon's Garlic Butter Shrimp Rice Bowl, 9.6 oz, $5.99Scott & Jon's Garlic Butter Shrimp Rice Bowl, 9.6 ozScott & Jon'sAdd Scott & Jon's Garlic Butter Shrimp Rice Bowl, 9.6 oz to Favorites.Add Scott & Jon's Garlic Butter Shrimp Rice Bowl, 9.6 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupScott & Jon's Garlic Butter Shrimp Rice Bowl, 9.6 ozOpen Product Description$5.99$0.75/ozAdd to List
Scott & Jon's Shrimp Scampi with Linguini, 9.6 oz, $5.99Scott & Jon's Shrimp Scampi with Linguini, 9.6 ozScott & Jon'sAdd Scott & Jon's Shrimp Scampi with Linguini, 9.6 oz to Favorites.Add Scott & Jon's Shrimp Scampi with Linguini, 9.6 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarScott & Jon's Shrimp Scampi with Linguini, 9.6 ozOpen Product Description$5.99$0.75/ozAdd to List
Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz, $5.99Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 ozMatlaw'sAdd Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz to Favorites.Add Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupMatlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 ozOpen Product Description$5.99$0.67/ozAdd to List
Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz, $5.99Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 ozMatlaw'sAdd Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz to Favorites.Add Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupMatlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 ozOpen Product Description$5.99$0.67/ozAdd to List
Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz, $5.99Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 ozMatlaw'sAdd Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz to Favorites.Add Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupMatlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 ozOpen Product Description$5.99$0.67/ozAdd to List
Fresh Cooked Mussel Meat, $3.99/lbFreshAdd Fresh Cooked Mussel Meat to Favorites.Add Fresh Cooked Mussel Meat to Favorites.Fresh Cooked Mussel MeatOpen Product Description$3.99/lb$3.99/lbFinal cost based on weightAdd to List