Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 5 for $5.00
    Ultra Chewy Double Treat Bones Bacon & Cheese Flavor Long-Lasting Chew for Dogs, 2.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 5 for $5.00
    Ultra Chewy Double Treat Bones Bacon & Cheese Flavor Long-Lasting Chew for Dogs, 2.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 5 for $5.00
    Ultra Chewy Double Treat Bones Bacon & Cheese Flavor Long-Lasting Chew for Dogs, 2.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Cadet Gourmet Chicken & Apple Wraps Treat for Dogs, 14 oz

    Open Product Description
    $14.49
    $1.03/oz
  • Blue Buffalo Small Breed Senior Chicken and Brown Rice Natural Food for Dogs, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $22.99
    $4.60/lb
  • Blue Buffalo Small Breed Senior Chicken and Brown Rice Natural Food for Dogs, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $22.99
    $4.60/lb
  • Blue Buffalo Small Breed Senior Chicken and Brown Rice Natural Food for Dogs, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $22.99
    $4.60/lb
  • The Blue Buffalo Co. Blue Wilderness Chicken & Salmon Grill Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.79
    $0.30/oz
  • On Sale! Limit 4
    Brutus Broth Beef Bone Broth, 32 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Puppies, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Puppies, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Puppies, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Good 'n' Fun Triple Flavor Kabobs Snack for All Dogs, 18 count, 12.0 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • GREENIES Original Teenie Dental Treats for Dogs, 43 count, 12 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $1.58/oz
  • PEDIGREE CHOICE CUTS IN GRAVY Adult Canned Soft Wet Dog Food, with Beef, (12) 13.2 oz. Cans

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • Blue Buffalo Nudges Grillers Natural Dog Treats, 16 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.49
    $0.91/oz
  • Purina ONE Lamb & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb

    Open Product Description
    $49.99
    $0.10/oz
  • Purina DentaLife Daily Oral Care Dog Treats, Large, 18 count, 20.7 oz

    Open Product Description
    $11.39
    $0.55/oz
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $44.99
    $0.19/oz
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $44.99
    $0.19/oz
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $44.99
    $0.19/oz
  • locked-in price
    Nutrish Chunks in Gravy Real Beef, Veggies & Pumpkin Recipe Natural Food for Adult Dogs, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $10.00
    Cesar Home Delights Slow Cooked Chicken & Vegetables Dinner in Sauce Dog Food, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $10.00
    Cesar Rotisserie Chicken Flavor Filets in Gravy Canine Cuisine, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Purina Beneful Medleys Mediterranean Style Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.00
    $0.33/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Greenies Dental Treats Original Petite Daily Dog Treats, 20 count, 12 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $1.58/oz
  • Good 'n' Tasty Triple Flavor Puree Mix-Ins Dog Food Mixer for All Dogs, 7 count, 3.95 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $1.39/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Health Bars Original Beef Natural Biscuits for Dogs, 16 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • locked-in price
    Purina ONE Lamb & Rice Formula Adult Dog Food, 16.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $29.99
    $0.11/oz
    was $34.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • CESAR HOME DELIGHTS Wet Dog Food Pot Roast, Beef, Turkey, Chicken Noodle Var, (24) 3.5 oz. Trays

    Open Product Description
    $32.99
    $6.24/lb
  • CESAR HOME DELIGHTS Wet Dog Food Pot Roast, Beef, Turkey, Chicken Noodle Var, (24) 3.5 oz. Trays

    Open Product Description
    $32.99
    $6.24/lb
  • CESAR HOME DELIGHTS Wet Dog Food Pot Roast, Beef, Turkey, Chicken Noodle Var, (24) 3.5 oz. Trays

    Open Product Description
    $32.99
    $6.24/lb
  • Purina ONE True Instinct Adult Dog Food, 13 oz, 12 count

    Open Product Description
    $32.99
    $3.38/lb
  • locked-in price
    Purina Dog Chow Complete Adult Chicken Flavor Dog Food Smart Value, 32 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $24.99
    $0.78/lb
    was $31.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Purina Beneful Healthy Weight with Farm-Raised Chicken Food for Adult Dogs, 28 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $31.99
    $1.14/lb
    was $34.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Cesar 4 Flavors Canine Cuisine Dog Food, 3.5 oz, 24 Count

    Open Product Description
    $29.99
    $5.67/lb
  • locked-in price | Limit 4
    Purina ONE +Plus Large Breed Adult Formula Dog Food, 16.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $31.99
    $0.12/oz
    was $32.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Purina ONE Chicken & Rice Formula Adult Dog Food, 16.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $29.99
    $0.11/oz
    was $34.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Rachael Ray Nutrish Real Chicken, Pumpkin & Salmon Recipe Natural Food for Adult Dogs, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pedigree Choice Cuts in Gravy Steak & Vegetable Flavor Food for Dogs, 13.2 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
  • Freshpet Fresh from the Kitchen Home Cooked Chicken Recipe Dog Food, 4.5 lb

    Open Product Description
    $26.99
    $6.00/lb
  • Freshpet Freshly Roasted Meals Tender Chicken Recipe with Garden Vegetables Dog Food, 5.5 lb

    Open Product Description
    $24.99
    $4.54/lb
  • Pedigree High Protein Beef & Lamb Flavor Food for Adult Dogs, 18 lb

    Open Product Description
    $24.99
    $1.39/lb