Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
  • Delectables Stew Lickable Treat for Cats with Chicken Non-Seafood Recipe, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 12 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.79
    $0.82/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 12 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.79
    $0.82/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 12 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.79
    $0.82/oz
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Shakes with Scrumptious Salmon Cat Food, 1.55 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef & Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Purina Fancy Feast Petites Roasted Turkey Entrée in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $0.37/oz
  • Reveal Entrées Chicken Breast Recipe Paté Complete Cat Food, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Salmon in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Salmon in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Salmon in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chunky Chicken Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Delectables Lickable Treat Gravy with Chicken For Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • Purina Fancy Feast Appetizers Flaked Tongol Tuna Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
  • Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy with Sustainable Tuna Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.57/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Cat Chow Naturals Original with Savory Real Chicken and Nutrient-Rich Salmon Cat Food, 18 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $25.99
    $1.44/lb
    was $27.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 9Lives Kitten Pate with Real Ocean Fish & Tuna Cat Food, 5.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.49
    $0.16/oz
  • Sheba Perfect Portions Paté in Natural Juices Tender Beef Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Flaked Tuna Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Beef Ragú Recipe with Tomatoes & Pasta Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Beef Ragú Recipe with Tomatoes & Pasta Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Beef Ragú Recipe with Tomatoes & Pasta Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Minced Chicken Feast in Gravy Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Meaty Bits Chicken Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds Turkey & Cheese Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy Roasted Chicken Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Fancy Feast Complements Collection Gourmet Cat Complement, 12 count, 15.6 oz,
    locked-in price

    Open Product Description
    $16.99
    $1.09/oz
    was $19.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Purina Friskies Paté Favorites Seafood & Chicken Cat Food, 5.5 oz, 40 count

    Open Product Description
    $32.99
    $2.40/lb
  • Sheba Paté in Natural Juices Seafood Premium Cat Food Variety Pack, 1.32 oz, 24 count

    Open Product Description
    $15.99
    $8.08/lb
  • Purina Friskies Shreds Cat Food, 5.5 oz, 40 count

    Open Product Description
    $32.99
    $0.15/oz
  • Purina Friskies Surfin' & Turfin' Prime Filets Favorites Cat Food, 5.5 oz, 40 count

    Open Product Description
    $32.99
    $2.40/lb
  • Purina Friskies TurChicken Cat Food Varity Pack, 5.5 oz, 40 count

    Open Product Description
    $32.99
    $2.40/lb
  • Arm & Hammer Cat Litter Deodorizer with Baking Soda, 20 oz

    Open Product Description
    $3.49
    $0.17/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Tidy Cats with Glade Clear Springs Multi-Cat Clumping Litter, 20 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $11.49
    $0.57/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd