Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket French Fried Potatoes Seasoned Fries, 32 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket French Fried Potatoes Seasoned Fries, 32 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket French Fried Potatoes Seasoned Fries, 32 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Straight Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • McCain Extra Crispy Classic Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.15/oz
  • McCain Extra Crispy Classic Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.15/oz
  • McCain Extra Crispy Classic Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.15/oz
  • McCain Seasoned Spiral Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $4.29
    $0.15/oz
  • McCain Seasoned Crinkle Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.17/oz
  • McCain Quick Cook Straight Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.17/oz
  • McCain Quick Cook Straight Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.17/oz
  • McCain Quick Cook Straight Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.17/oz
  • Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.21/oz
  • Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 5 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/lb
  • Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $3.14/lb
  • Ore-Ida Classic Steak Fries French Fried Potatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
  • Ore-Ida Classic Steak Fries French Fried Potatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
  • Ore-Ida Classic Steak Fries French Fried Potatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
  • McCain Spicy Straight Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Halal

    Open Product Description
    $4.29
    $0.17/oz
  • McCain Classic Fries, 32 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.29
    $0.13/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crispy Onion Rings with Panko Breading and Sea Salt, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.37/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crispy Onion Rings with Panko Breading and Sea Salt, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.37/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crispy Onion Rings with Panko Breading and Sea Salt, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.37/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Goya Yuca Fries, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • McCain Quick Cook Waffle Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.17/oz
  • Ore-Ida Crispy Straight-Cut Fries French Fried Potatoes, 32 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • McCain Crinkle Fries, 32 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.29
    $0.13/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Seasoned Waffle Fries French Fried Potatoes, 22 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.14/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Shoestring French Fried Potatoes, 28 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.11/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 48 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.49
    $0.20/oz
  • Ore-Ida Crispy Straight-Cut Fries French Fried Potatoes Value Size, 5 lb
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $8.99
    $1.80/lb
  • Ore-Ida Extra Crispy Fast Food Fries French Fried Potatoes Value Size, 4 lb
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $8.99
    $2.25/lb
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crinkle Cut Sweet Potato Fries with Sea Salt and Black Pepper, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.25/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crinkle Cut Sweet Potato Fries with Sea Salt and Black Pepper, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.25/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crinkle Cut Sweet Potato Fries with Sea Salt and Black Pepper, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.25/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia House Cut Fries with Sea Salt, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Sweet Potato Fries with Sea Salt, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.99
    $0.25/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Arby's Seasoned Curly Fries, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.25/oz
  • Checkers Rally's Seasoned Onion Rings, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Nathan's Famous Thick Sliced Battered Onion Rings, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Ore-Ida Crispy Crinkles French Fried Potatoes, 32 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • Ore-Ida Extra Crispy Crinkles French Fried Potatoes, 26 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • Ore-Ida Extra Crispy Fast Food Fries French Fried Potatoes, 26 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • Ore-Ida Extra Crispy Seasoned Crinkles French Fried Potatoes, 26 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz