Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Gardein Lightly Breaded Turk'y Cutlets, 4 count, 12.3 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $5.09
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Gardein Lightly Breaded Turk'y Cutlets, 4 count, 12.3 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $5.09
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Gardein Lightly Breaded Turk'y Cutlets, 4 count, 12.3 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $5.09
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Oatly! The Original Full Fat Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.79
    $0.09/fl oz
  • MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/fl oz
  • Remedy Organics Vanilla Dream 100% Plant Based Shake, 12 fl oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/fl oz
  • locked-in price
    Catalina Crunch Fruity Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Silk Dairy-Free Vanilla Soymilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.19
    $0.04/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Chobani Vanilla Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Country Crock Original 38% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.18/oz
  • Country Crock Original 38% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.18/oz
  • Country Crock Original 38% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.18/oz
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.79
    $0.09/fl oz
  • Country Crock Homestyle Unsalted Butter 79% Plant-Based Oil Spread, 4 count, 16 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • MorningStar Farms Savory Garden Veggie Vegan Burgers, 4 count, 9.5 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.58/oz
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Plant Butter with Avocado Oil, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Chobani Extra Creamy Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
  • Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    $0.31/oz
  • On Sale!
    Thai Kitchen Unsweetened Coconut Milk, 13.66 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.26/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Planet Oat Vanilla Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/fl oz
  • Planet Oat Extra Creamy Original Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.29
    $0.10/fl oz
  • Beyond Sausage Hot Italian-Style Plant-Based Sausage Links, 4 count, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $0.71/oz
  • Beyond Sausage Hot Italian-Style Plant-Based Sausage Links, 4 count, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $0.71/oz
  • Beyond Sausage Hot Italian-Style Plant-Based Sausage Links, 4 count, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $0.71/oz
  • Grace Coconut milk, 13.5 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $1.59
    $0.12/fl oz
  • 3 for $5.00
    Jamaican Choice Coconut Milk, 13.5 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $1.67
    $0.12/fl oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $11.99
    I Can't Believe It's Not Butter! Creamy! Light 27% Oils Buttery Spread, 45 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Impossible Homestyle Meatballs, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/oz
  • Silk Vanilla Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.79
    $0.09/fl oz
  • Wholesome Pantry Organic Dairy-Free Plant-Based Buttery Sticks, 4 count, 16 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.49
    $1.37 each
  • Ripple Original Plant-Based Milk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Banana Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $9.58/gal
  • Bob's Red Mill Organic Quick Cooking Rolled Oats, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Smart Balance Low Sodium Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    $0.35/oz