New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Keurig Coffee Collective Bright Idea Light Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $2.56/oz
  • Keurig Coffee Collective Bright Idea Light Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $2.56/oz
  • Keurig Coffee Collective Bright Idea Light Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $2.56/oz
  • Carbone Sweet Pepper and Onion Sauce, 24 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.29
    $0.35/oz
  • Cheez-It Gluten Free Original Baked Snack Crackers, 9 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.50/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Barilla Rustic with Italian Basil Pesto Sauce, 6.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Barilla Rustic with Italian Basil Pesto Sauce, 6.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Barilla Rustic with Italian Basil Pesto Sauce, 6.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Rio Mare Solid Light Wild Tuna in Olive Oil, 4.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $1.31/oz
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Alani Nu Lime Slush Energy Drink, 12 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/fl oz
  • Kodiak Protein-Packed Cookie Butter Overnight Oats, 2.47 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.62/oz
  • Kodiak Protein-Packed Cookie Butter Overnight Oats, 2.47 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.62/oz
  • Kodiak Protein-Packed Cookie Butter Overnight Oats, 2.47 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.62/oz
  • Borden Nacho Cheese Dip, 12 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Woodstock Organic Banana Water with Strawberry Juice Beverage, 11.2 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.22/fl oz
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Drizzilicious Lemon Mini Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • Drizzilicious Lemon Mini Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • Drizzilicious Lemon Mini Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • 4 for $8.00
    Doritos Dinamita Rolled Tortilla Chips Spicy Cool Ranch Flavored, 10 3/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Eggo Chocolate Chip Brownie Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.49/oz
  • Trü Frü Piña Colada White Chocolate + Coconut Frozen Fresh Pineapple, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • 3 for $10.00
    OREO Banana Pudding Sandwich Cookies, Limited Edition, 10.68 oz

    Open Product Description
    $5.59
    $0.52/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $10.00
    OREO Deep Fried Sandwich Cookies, Limited Edition, 11.46 oz

    Open Product Description
    $5.59
    $0.49/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Red Barn Creamery Unsalted Butter, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • RITZ Football Shapes Original Crackers, Party Snacks, Limited Edition, 12.3 oz
    Plant Based
    Plant Goodness
    Vegan

    Open Product Description
    $4.29
    $0.35/oz
  • On Sale!
    Entenmann's Classic Pumpkin Donuts, 8 count, 14.5 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Drizzilicious French Toast Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Fiber One Chocolate Chip Cookie Brownies, 0.89 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.75/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Fiber One Chocolate Chip Cookie Brownies, 0.89 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.75/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Fiber One Chocolate Chip Cookie Brownies, 0.89 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.75/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Popeyes Homestyle Biscuit Mix, 11.36 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.32/oz
  • 2 for $6.50
    Red Bull The Summer Edition Sudachi Lime Energy Drink, 12 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.25
    $0.27/fl oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Dove Radiate Beauty Bar with Palo Santo & Sage Oil Scent, 3.75 oz, 6 count

    Open Product Description
    $11.49
    $0.51/oz
  • Bubs Sweet Ovals Banana Toffee Candy, 5.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • StarKist Tuna Creations Chipotle Lime Lightly Seasoned Premium Tuna, 2.6 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.65/oz
  • Fishwife Tinned Seafood Co. Sardines with Preserved Lemon, 4.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.29
    $1.97/oz
  • Brita Small 6 Cup Denali Water Filter Pitcher with 1 Brita Standard Filter, White

    Open Product Description
    $22.99
  • On Sale! Limit 4
    JonnyPops No Sugar Added Organic Color Burst Minis Pops, 1.12 fl oz, 10 count
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.53/fl oz
    was $7.14
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $19.99
    $0.43/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Lactaid French Vanilla Lactose Free Creamer, 32 fl oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/fl oz
  • 3 for $12.00
    belVita Fruit Bakes, Blueberry, Soft Baked Breakfast Bars, 5 Packs (2 Fruit Bars Per Pack)
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.69
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd