Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Utz Original Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • Utz Original Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • Utz Original Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • Utz Sour Cream & Onion Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.39
    $0.60/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.39
    $0.60/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.39
    $0.60/oz
  • 3 for $10.00
    Herr's Honey BBQ Flavored Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.45/oz
  • 3 for $10.00
    Herr's Sour Cream & Onion Flavored Ripple Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $10.00
    Herr's Sour Cream & Onion Flavored Ripple Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $10.00
    Herr's Sour Cream & Onion Flavored Ripple Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Utz Red Hot Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • 4 for $8.00
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 8.5 oz Utz Ripples Fried Dill Pickle Potato Chips
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.44/oz
  • Utz Honey Barbeque Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Utz Mike's Hot Honey Potato Chips, 1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • Utz Mike's Hot Honey Potato Chips, 1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • Utz Mike's Hot Honey Potato Chips, 1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.45/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.48/oz
  • Herr's Foods Inc. Bbq Potato Chips, 1 oz

    Open Product Description
    $0.75
    $0.75/oz
  • Utz Barbeque Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • Utz Honey Barbeque Flavored Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Waves Kettle Cooked White Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    HERR'S Honey BBQ Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips All Dressed Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Brazilian Style Garlic Sauce, 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original, 9 3/8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original, 9 3/8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original, 9 3/8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Sea Salt & Vinegar, 6 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Bowl & Basket Unsalted Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.29
    $0.29/oz
  • Cape Cod 40% Less Fat Original Kettle Cooked Potato Chips Party Size, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $9.99
    Lay's Wavy Potato Chips Original 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Utz Ripples Original Potato Chips Party Size!, 12.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Sweet & Spicy Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Utz Red Hot Flavored Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Utz Ripples Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Utz Ripples Sour Cream & Onion Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Original Lightly Salted Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd